Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem lehet a baj vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj vagy miért csinálja ezt? Fontos!

Figyelt kérdés

A barátom megkèrt rá hogy szedjek megint gyógyszert, elkezdtem megint szedni, de nem is szexelünk :/ Állandóan felizgat ès semmi, vagy nem izgat szándèkosan, nehogy megjöjjön a kedvem, inkább a jobb kezèt választja, pedig megadok neki mindent az ágyban is, amit szeretne. 2 ève vagyunk együtt, de egy ideje lett hirtelen ilyen.


20/L


2013. máj. 29. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, mi ezt nem tudhatjuk.
2013. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez elég szánalmas viselkedés a részéről már bocsi, hogy miért csinálja ezt azt ő tudja. Talán kihűlt már benne a szerelem, nincs meg az a szexuális vonzalom.

Az utolsó kapcsolatom végén már én se tudtam lefeküdni a barátnőmmel, mert azt éreztem hogy nincs köztünk rendbe az egész, és amíg lelkileg nincs minden a helyén nálam, addig a szexet se kívánom egy kapcsolatban. Szakítás is lett a vége...

2013. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mostanában elèg sokat veszekszünk
2013. máj. 29. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem időszakosan van ilyen. Néha kicsit becsömörlök az asszonytól és ilyenkor nem közeledem felé egy kis ideig, mondjuk egy-két hétig (ezt még fáradtsággal el lehet mismásolni). Utána rendbe jön és megint jó minden:)
2013. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ő is mindig azt mondta hogy fáradt, ma közeledett de utána megszólalt hogy menjünk le boltba -.- valamelyik nap majdnem kidobtam őt, mire állítólag pityergett kicsit a vállamom mert fèlt hogy elveszít, mèg a szekrènyt is betörte
2013. máj. 29. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Kidobtad? Ez alatt azt érted, hogy szakítasz vele, netán a a te lakásodban laktok és gyakorlatilag ingyenpecója van? Mert akkor nincs kérdés...
2013. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, nála voltunk èpp
2013. máj. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!