Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, hogy mi probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy mi probléma lehet velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátom 4 hónapig voltunk eddig életeme első kapcsolata. Nagyon kivagyok borulva. Mint kiderült nem szeret(ett) engem,csak nagyon tetszik még neki egy lány még most is...és azt hitte hogy elfogja felejteni és velem akarta elfelejtettni a lányt. De nem sikerült ezért szakított velem,az ok mivel már nem szeret csak emberileg. Semmi rosszat nem csináltam, a kiborulásom borzalmas...amiket végig hazudott a rengeteg szeretlek,örökké szeretni foglak, te leszel a feleségem szövegei. Borzalmasan érzem magam. tudtok valami hatásos gyógymódot. és a durva hogy megkérdezi hogy azért lehetünk -e barátok?! :( mit csináljak? előre is köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 28. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a barátos szöveg a ti hibátok... (az összes nőé... Ez a ti szövegetek...)

Szóval gyógymód az idő. Illetve a figyelem erőteljes lekötése.

(Sport, Könyvek, Hobbik, TANULÁS)

2013. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy legyünk barátok azt ő mondta nekem !!! én tanulok persze,csak nagyon kivagyok borulva lelkileg. Mert mondogatja hogy xy-t hogy szereti meg hogy hiányzik neki.....
2013. máj. 28. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán, ismétlem talán, próbálj meg Te is megismerkedni egy számodra szimpatikus sráccal!
2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. az nagyon segít, ha minden jogos sérelmed kiírod és a szemébe mondod vagy elküldöd üzibe neki. Egy téglával kevesebb a lelkeden.


2. tanulsz az esetből.


3. lekötöd magad.

2013. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Veled semmi, csak sikerült kifognod azt az esetet, mikor valaki egy másik személyt arra használ, hogy egy múltbeli személyt feledni tudjon. Csupán az a baj ezzel, hogy még mindig a másikat szereti.
2013. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kerüld a csávót, könnyebb felejteni.. :// a fiúkat mostanság nem érdekli ,(tisztelet a kevés kivételnek!) hogy utána mi lányok min megyünk érzelmileg keresztül..?!
2013. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, elmondom én hogy látom ezt az egészet.

Lehet, hogy eleinte tényleg csak felejteni akart veled, de ha 4 hónapig együtt voltatok, az már valami. Valószínűleg téged is megszeretett és nem hazudott, mikor ezt mondta neked. Talán még a másik lányt is sikerült kiverned a fejéből egy időre. De tegyük fel, nem rég újra képbe került az a másik lány és ő úgy döntött, neki ő kell, hiszen már régebben is tetszett neki stb. Ezért szakított. Tehát ne vedd biztosra, hogy téged egyáltalán nem szeretett. Valószínűleg volt a kapcsolatotoknak IGAZ része is. De most így döntött, neki a másik lány kell. Ha most ismerte volna meg ezt a másik lányt, akkor is így döntött volna, sejthetően. Szóval amiatt ne borulj ki, hogy végig hazdott neked, mert ilyen nincs. 4 hónapig nem lehet könnyű hazudni, azt meg észrevetted volna rajta, ha megjátssza magát és egy szavát sem hitted volna el.

Kösd le magad mással, lépj túl ezen a srácon!

2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy amit mondasz az teljesen igaz..én sem hiszem hogy végig hazudozott volna..csak amiket mondott érted amiket...aaaa hogy majd elvesz feleségül és olyan valóságosnak tünt..és annyira beleéltem magam...nem hittem volna hogy így lesz vége..azt hittem velem megtörténhet egy ilyen mese...:( de tévedtem és most a padlón vagyok!
2013. máj. 28. 19:16
 9/9 anonim válasza:
Hát tudom milyen szörnyű de tényleg ezen ne gondolkodj csinálj valamit. Azon gondolkodj, hogy most belekezdesz egy ÚJBA és ez nagyon jó lesz.
2013. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!