Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrült vonzalom, voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrült vonzalom, voltatok már így?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki iránt nagyon vonzódok és ez mindig egyre inkább felerősödik bennem, ahányszor meglátom, de elérhetetlennek tűnik a lány.Nem ismerem annyira, de amennyit tudok róla, azok alapján minden tetszik benne és úgy érzem, hogy megőrülök, mert nem lehet az enyém.Próbáltam már nyitni felé és megismerni őt, de mindig, amikor el akartam hívni őt valahova ( mondjuk futni vagy csak találkozni, vagy koncertre ), akkor mindig jöttek a kifogások ( lehet, hogy nem kifogások voltak, de minden kedvet kiölt belőlem ezzel a sok lerázással ), de ezek ellenére is még mindig vonzódok iránta és nem tudom, hogy mit tegyek.Most ballagott el a középsuliból, szóval nem hiszem, hogy többet fogom látni, de elég ha meglátom őt facebookon és már újra így vagyok, hogy megőrülök...Mit kéne tennem?A felejtés lenne a megoldás?

2013. máj. 29. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezd meg a számát és hívd föl! Hajrá! Minden kiderül és vége az őrültségnek. :D
2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha kerek-perec megmondta, hogy nem szeretne veled akkor FELEJTS!

Kitartás innen is BRO!

2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felejtés!
2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kerek perec nem mondta meg, de szerintem így van velem, hogy nem érdeklem őt :/
2013. máj. 29. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

először is: bocsánat, de "vonzódok hozzá", nem iránta


Az, hogy egyszer nem ért rá, még lehet véletlen, de ennél több, már egyértelmű kifejezése annak, hogy nem érdekled úgy. Valószínűleg neked azért is tetszik ennyire, mert elérhetetlen számodra.

2013. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
voltam, v is még mindig vonzodom hozzá sajnos 21/N
2013. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!