Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látszódhat-e a vonzalom két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogba56 kérdése:

Látszódhat-e a vonzalom két ember között a külső szemlélődőknek?

Figyelt kérdés
Munkahelyen egy lánnyal már hónapok óta ismerjük egymást és többen már azt hiszik, hogy együtt járunk és hogy szerelmesek vagyunk. Amikor ezt így felhozzák előttünk, csak vigyorgunk rajta, de nem vagyunk együtt (én ezen szívesen változtatnék mondjuk...). Na szóval, ha már több ember is ezt gondolja rólunk, akkor tényleg "lehet valami" és nem csak én értem félre katasztrofálisan?
2013. máj. 8. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
De még mennyire. Volt, hogy mi szóltunk már rá egy barátnőnkre hogy menj már oda ahhoz a pasihoz te hülye!
2013. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
természetesen
2013. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
látszódhat! :D
2013. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 putyííí ***** válasza:
az eredeti kérdésre válaszolva: igen látszódhat, az utóbbi kérdés pedig kétesélyes, én is ilyesmi helyzetben voltam(suliban, nem munkahely :D ) és ott az történt, hogy én "értettem félre katasztrófálisan", de ettől függetlenűl, nálatok akármi lehet a helyzet :)
2013. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még bármi lehet :D
2013. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért elmesélek egy másik esetet is... Történt, hogy egy helyen 2 sráccal is beszélgettem. Legyen A meg B. A tetszett jobban, és B akart engem megdugni. Ebből persze az lett, hogy mi Ával később le is feküdtünk az eset után két héttel Bvel meg egy randi se jött össze. De kívülről mindenki úgy gondolta nekem B tetszik és Bvel kavarok mert A mellett kínosan feszengek. Szóval erről ennyit, lehet bejössz neki, lehet hogy csak mások értik félre.

21L

2013. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Igen, ha két ember vonzódik egymáshoz, az általában sugárzik róluk. Én például általános iskolában szerelmes voltam egy fiúba, akivel már óvodába is együtt jártunk, és ő is szeretett engem, csak hát gyerekként erre rájönni... Mindenki látta, hogy többet érzünk barátságnál csak mi nem jöttünk rá időben:D De amikor foglalt pasiba voltam szerelmes és megpróbáltam vele "barátként" viselkedni, az is falra hányt borsó volt... Szóval, ha a környezetetek folyamatosan piszkál, az igenis jelent valamit!:)


19/L

2013. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat jah..
2014. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!