Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves csak hozzámegy egy 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves csak hozzámegy egy 33 éves férfihoz. Szerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nagyon nem kellene,

32évesen akarja majd még kiélni magát mire a másik máe 43lesz

2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagynak hangzik, de azért egy 22 éves csaj már tudja, mit akar... és ha épp egy 33 éves adja meg neki, hát áldásom rá... :))
2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vészes.

Hozzámehet, csak aztán később ne legyen az, hogy ő még "élni akar"... :)

2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok,


javítás: tudHATja

2013. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem nagy. még ha együtt is maradnak akkor is legalább 10 évvel előbb hal meg a pasi.
2013. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy, de 22 évesen még korai a házasság.
2013. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez már egy ilyen korú lány esetén nem igazán szokott gondot jelenteni.

Egy 33 éves férfi már általánosságban azt lehet mondani, hogy megállapodik, nyugodt, kiegyensúlyozott családi életre vágyik, amit egy 22 éves lány már maga is így érezhet és meg tud adni a férfinak.

Egy 22 éves lánynak azért már volt ideje kiélnie magát, úgyhogy nem hiszem, hogy ez gondot jelentene később.

Az, meg hogy 11 évvel korábban hal meg a férfi, azt meg még sosem lehet tudni!:)

2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Eleg koraven lehet az a leanyzo...
2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen most még az az elején elmegy kategória de később nagyon zavaró lesz főleg amikor a férfi nyugdíjas lesz a másiknak meg van még 10. éve hozzá.
2013. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy 22 évesen korai lenne a házasság?

Ugyan már!

Én 21 évesen mentem férjhez, 23 évesen szültem a fiúnkat, több, mint 7 éve vagyok együtt a férjemmel jóban-rosszban. Soha nem éreztem azt, hogy korai volt. Én korán találtam meg azt a férfit, aki nekem minden téren megfelelt, rengeteg dolgon mentünk keresztül, együtt voltunk, kitartottunk egymás mellett. Még a megismerkedésünk előtt kiéltük magunkat. Hasonló gondolkodásmódunk van, azonos célokkal, jól meg vagyunk.

És ez számít, nem a kor.

2013. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!