Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj ilyen vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ilyen vagy egy piszok nagy mázlista vagyok? Mégis van baj?

Figyelt kérdés

A barátnőm huszonéves lány,nagyon szép,igazi "amerikai álom" típusú csajszi. Nagyon büszke vagyok rá,mert szerintem kivételes.Imád velem Xbox-ozni,nagyon társasági,mindenki imádja őt, igazi kis cserfes és segítőkész. Szeret főzni, rendben tartja a lakást,az exeimet kedveli,soha egy rossz szót nem mondott rájuk,ha összefutunk velük,megy puszit adni,és csacsog. A szüleim is el vannak ájulva tőle,folyton Honfoglalózik velük,stb. Nagyon ritkán féltékenykedik (1 év alatt 2x volt egy kis orrfelhúzása), bár a szépsége miatt semmi oka nincs rá. Intelligens,zenét tanul,és imádja az állatokat. Jó munkája van,jól keres,elkényeztet engem,persze próbálom viszonozni.

Nagyon szerencsésnek érzem magam,mert az ennyire szép lányok általában gőgösek,ribancok vagy buták szoktak lenni. Viszont ő teljesen más,sajnos nagyon sok lelki törés érte az életben,emiatt maradt ilyen emberi. Szóvak,állati jó a dolog köztünk (a szexben is nagyon durván kielégít),csak van egy kis bökkenő. Minden egyes reggel úgy ébredek,hogy ki ez az angyal,és mikor fog itt hagyni? Egyszerűen rettegek attól,hogy egyszer nem lesz velem. Nem vagyok sportos,jóképű,sőt,pocakos vagyok,kissé hangulatember,szeretek nagyokat lelkizni,és intelligens vagyok,viszont nincs olyan jó keresetem,mint a kedvesemnek. Nem is ez a zavaró,mert ezen már túlléptünk. Hanem hogy senki nem érti,miért van velem. Az idegenek azt hiszik,hogy pénz miatt,mert ugye nem ismerik a körülményeket. Az ismerőseim pedig nem értik. Tudják,hogy jó ember vagyok,és rendes pasi,de szerintük túl jó csaj.Ő minden nap megerősít abban,hogy én vagyok az igazi,csak én kellek neki,stb, de én kezdem egyre frusztráltabbul érezni magam. Az utcán is egyre többen megnézik,főleg mostanában,mert nagyon jó időszak van a kapcsolatunkban,és iszonyúan sugárzik a boldogságtól. De egy szemétláda vagyok néha,mert van olyan,hogy menni szeretne koktélozni vagy fagyizni,de nem viszem el,mert nem akarom,hogy nézzék. El fogom veszíteni?Kérlek írjatok,sajnos mostanában előfordul,hogy agresszív vagyok,de inkább belerúgok valamibe,mint hogy őt bántsam. Annyira szeretném megtartani...

A történetem igaz,sajnos minden egyes szó,nem kamukérdésnek meg vitának írtam ki,csak segítőkész válaszokat várnék


2013. máj. 29. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mázlista vagy,ez nekem sajnos sohasem jött össze,pedig 30 vagyok
2013. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Úristen, nagyon aggaszto, hogy ilyen onzo vagy vele.....hat igen, remelem mihamarabb eszhez ter es elhagy, mert nem erdemled meg, az nyilvanvalo....az utolso par mondatod alapjan kocsog vagy, nagyon...
2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát vidd csak el és legyél rá büszke, ő veled van, ha akarna mást akkor nem veled lenne.

Ne fogd vissza őt, mert megfojtod!

Ne azon gondolkozz hogy meddig lesztek együtt, hanem használd ki minden percét.

2013. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj ennek a lánynak, és próbálj a kedvében járni. Ez kicsit bunkón hangozhat, de ha eddig nem hagyott el, most sem fog. :)
2013. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is nyugodj meg. Felejtsd el, hogy valami nem stimmel es orulj a boldogsagotoknak. Valamiert veled van az a "foldre szallt angyal". Te magad irtad, hogy intelligens vagy es szerintem, ha egy kicsit jobban "ranezel" magadra, tobb jo tulajdonsagot is fogsz talalni. Torodj vele, mondd el neki batran, hogy szereted, hogy mennyire fontos neked. Minden embernek fontos, hogy dicserjek, te pedig lathatoan szereted ot es ennek hangot is kell adni. Foglalkozz azzal, hogy boldogga tedd es hogy te is boldog legy mellette. Ha szeretne elmenni valahova, hat vidd el boldogan es orulj neki ha megnezik, es az jarjon a fejedben, hogy o a tied es o dontott igy, mert VELED akar lenni, nem azokkal, akik "csak nezik". Dehogy fogod elvesziteni, te magad irtad, hogy sugarzik melletted. Mond el neki, hogy imadod es kesz. Ennyi a szerelem. Elvezd es legyetek boldogok :).
2013. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ha nem változtatsz a gondolkodásodon akkor nem lesztek a sírig együtt az tuti.

Nem sértésnek szánom de nem érdemled meg,úgy kezeled mintha a tulajdonod lenne.

2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 The Other ***** válasza:

Az ilyen csajok szoktak 30 évesen meghalni valami ritka, gyógyíthatatlan betegségben.


Vagy most mire vagy kíváncsi? Amúgy szimplán annyi van, hogy még nálad is tart a "rózsaszín köd" effektus. Előbb-utóbb valamelyik félnél fel fog szállni a köd, jönnek a kisebb-nagyobb viták, majd az elhidegülés. Utólag belegondolva, pedig jó csaj volt, de mégse az álomnő...

2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Antonius Caepio ***** válasza:

Felnőtt nő, csak el tudja dönteni, hogy ki kell neki. Volt rá egy éve, hogy rájöjjön, hogy nem jó veled és megkaphat bárkit. Ő mégis melletted maradt. Becsüld meg, és örülj neki.


Ez a kételkedés hosszabb távon ki fog készíteni, és bántani fogod, és pont azért fog elhagyni.

2013. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Most eljöttél dicsekedni?..

Egyébként ne érdekeljen már. Ezzel a viselkedéssel amit csinálsz talán tényleg elveszted. Örülj magadnak

2013. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen,ezért is probléma számomra a helyzet,mert intelligensnek tartom magam,és eddig sosem voltam szerelmes,de egyszerűen belebolondultam ebbe a lányba. Még szerencse,hogy velem lakik,így nem kell folyton azon aggódnom,hol próbálják felszedni vajon. A bizalommal nincs gond,abszolút megbízom benne. Én nem attól félek,hogy hagyja magát felszedni,hanem idegesít,hogy a sok f*szfej bepróbálkozik nála,hiába elutasító velük (tudom,hogy az,figyeltem már az ablakból,amikor ment szoliba,hogy viselkedik,ha leszólítják,és 100%-san átment a vizsgán).Meg most is egy fradiban játszó focista fűzi,és számos híresebb,gazdag,befolyásos ember.De rendre átmegy a teszteken. Talán nem bírom ezt a terhet,pedig mindig is ilyen lányra vágytam.Aki azt írta,hogy önző vagyok,az nem tudja,milyen úgy élni,hogy minden nap imádkoznod kell,nehogy véget érjen ez a csodás álom...

Ha csak elmegy tíz percre,már üresnek és értelmetlennek látom az életem,és írok smst, csak hogy érezzem,tényleg igaz,mert válaszol.

2013. máj. 29. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!