Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell valakinek a párjána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell valakinek a párjának (állítólagos szerelmének és leendő feleségének) a múltjában turkálni?

Figyelt kérdés

((Jelzem h igaz volt, hogy csak a faggatózó féllel volt gumi nélkül, és az exszel nem.


Jó hogy ma mindent megbeszéltünk, én legalábbis amikor elváltunk úgy éreztem....))


A lánynak csak egyetlen egy előző kapcsolata volt. Hűséges vagyok eleve és ez nekem elv, elvi kérdés is.


2013. máj. 29. 22:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez meg mi emberek? :D

Xd


Am szerintem legyél őszinte a pároddal és minden bajotok megoldódik. Mondd el neki hogy mi volt az előzővel és kérd meg hogy zárja le, ennyi

2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Őszintén elmondtam neki, hogy csak ő ment el bennem, és az előzővel csak gumival volt.

de ő tovább faggatózott megszakításos meg sürgősségi tablettás kérdéseivel


ugyanis a kérdésben szereplő barátommal sajnos az elején mikor még nem szedtem a tabit(életemben először kezdtem el szedni akkor) egyszer kiszakadt és be kellett venni

2013. máj. 29. 22:22
 3/27 anonim ***** válasza:

1 nem értem a kérdést teljesen:D

Jelzem h igaz volt, hogy csak a faggatózó féllel volt gumi nélkül? pl ez mi? akár petőfi idézet is lehetne

amúgy tök mindegy mindig van múltba turkálás, én ezek miatt veszekedtem életembe a legtöbbet. 20/f

2013. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Az hogy aki faggat a barátom , párom aki most is velem van, akivel kapcsolatban vagyok, már több mint 6 hónapja.

És csak vele voltam gumi nélkül, elején vele is gumival volt. Utána meg tabletta.(akkor kedztem el szedni életemben először)

2013. máj. 29. 22:26
 5/27 anonim ***** válasza:

Én mindent tudok a párom múltjáról.


Tudni szeretném és kész.


Ő is nyugodtan kérdezhet tőlem, szívesen elmondok bármit.


Am. meg hagy ismerjék már egymást a fele. Nem tudom miért kell ennyire lázadozni az ellen, hogy kérdez a párod a múltadról. Ez most nem arról szól, hogy hűséges vagy-e vagy sem

2013. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Első, ahogy írtam, őszintén elmondtam. Nyíltan.
2013. máj. 29. 22:27
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
jó, őszinte voltál cicus,akkor ezt lezártuk, felveszed nekem a telefonodat?
2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
5. nagyon igazad van, nem is értem miért ilyen a párom, én tudni akarom és kész, minek titkolózni? nem éri meg és értelmetlen, mert ha nem mondja el az igazat, azzal csak tovább huzza a dolgot, ha meg elmondaná akkor lezárnám azt kész.
2013. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem kérdezett, mindig faggatott úgy h egész nap vagy akár egy hétig ezen témázott.. -.-""


nekem már elegem van, nem is kissé. Ha elmondom az igazat, az se jó neki.

Most is pl. hazugságra akart kényszeríteni, h azt mondjam ami nem igaz.


De eennek ellenére is az igazat mondtam, hogy csak ő vele voltam gumi nélkül, az exszel meg csak gumival voltam.

2013. máj. 29. 22:28
 10/27 A kérdező kommentje:

Elmondtam már basszzus neked őszintén. és én ma már ha erről akarsz örökké témázni, nem fogom felvenni a telefont.


Elmondtam az igazat: hogy nem volt bennem gumi nélkül rajtad kívül más.

2013. máj. 29. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!