Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon vissza jön még hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vissza jön még hozzám a leendő feleségem?

Figyelt kérdés

Szegénnyel nagyon csúnyán viselkedtem. :( :( :(

De megváltoztam, kívül és belül megváltoztam. Pénteken telik le a két hét, amit állítólag szünetnek szánt/szántak(a családja) Azt hallottam vissza hogy még szerelmes belém és szeret engemet, sajnos nagyon leamortizálodtam amióta nem beszéltem vele, mint egy építkezés, amit elhagynak a munkások hosszú időre és a szél és a különböző természeti erők lepusztítják az építményt. Még mikor együtt voltunk, azt mondta velem akarja leélni az életét és úgy érzi én vagyok neki az Igazi. VAjon felhív/ír nekem hogy szeretne velem újból randizni,megismerni az új embert, akivé lettem? :( Szerelmem nagyon szeretlek, a Csillagszeműd szeret téged és másképp lesz sok minden, ha úgy döntesz szeretnél velem találkozni és randizni.


2013. máj. 20. 16:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Építs új házat!
2013. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem neked kéne odamenni hozzá h próbáljátok meg ujra? Ha "csunyán" bántál vele,akk nehogy már ő rohangáljon utánad
2013. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

"másképp lesz sok minden"


Ha annyi sültcsirkét termő fa lenne a Földön, ahányszor ez elhangzott...és semmi sem változott, akkor megszűnne az éhezés a világon.

2013. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Látom megint nem nyugszol, kedves féltékeny nénike.:xDD
2013. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De akkor hogy bizonyítsam be ha nem is akarsz velem találkozni? Nem értem az összefüggést. Azt akarod változzak meg, de még csak esélyt sem adsz hogy megmutassam magam neked. :( Ez nagyon fáj nekem. MEggyilkolsz ezel :(
2013. máj. 20. 16:45
 6/31 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a leendő feleség alapján vissza kell mennie.

különben nem lesz soha a feleséged, akkor pedig most nem hívhatod leendőnek...

2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

5


"Vajon vissza jön még hozzám a leendő feleségem?"


Már a kérdésedre sem figyelsz a kamutopiknyitásánál:DDD

2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Most mondjátok meg. Oké egy aljas féreg voltam, de legalább adna esélyt hogy megmutassam magam neki, a belsőmet újból . :(((((((((((((((((
2013. máj. 20. 16:47
 9/31 ASOT ***** válasza:

Ha csak te tehetsz arról hogy széthullott a kapcsolatotok, akkor neked kell őt keresned, ha nem vétettél óriási hibát akkor talán ad még egy esélyt. (De nem tudom mi volt az oka, ha tudnám/nánk akkor lehet h elküldenénk a pics@ba de lehet h a csajt néznénk hülyének)

Nade ha igent mond, akkor minimum egy romantikus vacsora, egy szenvedélyes együtt töltött éjszaka az ágyikóban, aztán a lényeg h ez ne csak 1 napig tartson.


De ha nem akkro annyi.


Nade mond el mi a kerettörténet!?

2013. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
8 Én elhiszem kedves, hogy nagyon szórakoztató ez számodra, de talán nem kéne ezt művelned mikor a pasid horgászni van a nevébe. Mert képzeld el mit fog hozzászólni, ha kiderül, hogy a nevében ilyeneket inditasz:DD Szerintem nem lesz elragadtatva a gyönyörtől, az tuti:xD
2013. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!