Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után ideális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ideális a párunkat bemutatni a szülőknek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem akkor, ha mindketten úgy érzitek, hogy eljött az ideje. nekem volt olyan barátom, aki 1 hét után hazavitt, meg olyan is, aki 2 és fél hónapos kapcsolatunk alatt egyszer se. én kb. 1 hónap után hoztam haza fiúkat, a kapcsolat komolyságától függően.
2013. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amikor hajlandóságot éreztek mindketten arra, hogy megismerjétek a másik családját. nekem volt olyan pasim akivel 1 évet voltam együtt, aztán mégsem lett bemutatva (nem én nem akartam), volt, aki 2 nap után felcsörtetett és bemutatkozott. :)
2013. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 barátom volt. Abból 2 már a 2. randin hazavitt (nem szexelni,hanem bemutatni). Én is őket már 1-3. randi körül.:D De mi közel laktunk egymáshoz,és ők is meg én is a szülőkkel élünk még,azért... A 3.barátom pedig fél évig nem vitt haza,de csak azért,mert az apja nem engedte h bárki is betegye a lábát a házukba,mivel szégyellte. Viszont őket is megismertem "házon kívül" már első hónapban.

Ha komoly kapcsolatot tervezek,akkor én nem tologatom a bemutatást,hisz úgyis sor kerül rá.:)

2013. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor az ember úgy érzi, nem kell ezzel sietni N
2013. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
soha
2013. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a szülőkkel ismerkedek és ők mutatnak be a lányuknak
2013. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mostani pasimmal 2 hét után esett meg, egy éve együtt vagyunk,nem tartom utólag sem korainak,mert ő már az első héten el akart vinni anyukája szülinapjára :)
2013. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
soha
2013. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mostani barátomat pontosan 2 hét utén ismerte meg anyukám.

Az előzőeket sosem látta.

2013. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!