Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább lányok, nők! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább lányok, nők! Ti is hasonlítgatjátok magatokat a volt párotok, új barátnőjéhez?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen megőrülök hogy új nője van. Már ezerszer megnéztem a csaj facebookját, nézegetem a képeit stb. és kezdek bekattanni. Viszonyítom magam hozzá hogy milyen az alakom hozzá képest, vagy az arcom, ruháim, hajam stb.


Más is csinál így? Ő szakított velem...


2013. máj. 29. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
igen sokszor átfut az agyamon hogy mennyivel vagyok kevesebb mint a barátom előző 10 barátnője.. vagy a legutolsó 2 nője.. akik 26 és 28 évesek.
2013. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem érdekel az új nője,de nem lehet valami jó,mert még mindig utánam sír.
2013. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán. Az, hogy szeretett, imádott, gyönyörűnek látott és különleges voltam az életében- ez 100%-ra tudom. Ezt már senki nem veszi el tőlünk, még Angelina Jolie sem.
2013. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem érdekel, nem tudom jelenleg ki van neki
2013. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem, de a barátai állandóan a volt nőjéhez hasonlítanak. Aki kedvelte az őt dicséri állandóan, aki nem kedvelte az meg engem, mindkettő rohadt idegesítő...
2013. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,eddig 3 pasim volt,mindegyiknek követem a barátnőit.:D Vagyis nagyon ritkán rájuk nézek,megnézem a képeiket,és végül mindig arra jutok,hogy én jobb voltam,vagyok náluk.:) Egyébként 1 exem dobott engem,a másik kettőt én dobtam. Ezt csak azért írom,h tökmindegy,ő dobott v én,egyszerűen érdekel. Pedig a fiúk már nem érdekelnek...ez szimpla kíváncsiság részemről. Szerintem ez normális.
2013. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor megtudtam, hogy az exemnek új barátnője van, ránéztem a csaj lappjára. De nem a hibákat kerestem benne, vagy azt, hogy miben hasonlítunk egymásra meg miben nem. Szimplán kíváncsi voltam, hogy ki az, akiért otthagyott.
2013. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!