Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fog velem többé szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog velem többé szóba állni, igaz? Lekéstem a találkozot.

Figyelt kérdés
Múlrkor 10percet várt rám mert.késett a buszom,tegnap elött megbeszéltem a fiúval,hogy találkozunk,azt.mondta 4től.5 ig ér rá...Utána irta,hogy 15:30kor találkozunk a megszokott helyen,bennem meg valamiért a 4 óra ragadt meg,és 4 re mentem oda és.nem értettem miért nincs ott..Ő olyan ha valaki nem jön a megbeszélt időre akkor elmegy...Megirtam neki,hogy sajnálom meg félre néztem az időt de el se olvassa és nem is válaszol rá..Megértem,hogy haragszik rám,nem mindenki olyan mint én,hogy a fagyban is két óràt vár valakire,miközben az meg elmegy szívni a haverokkal.. Mit tegyek?:-\ 17/L
2013. máj. 30. 07:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap volt,hogy elkéstem fél órát. *
2013. máj. 30. 07:35
 2/11 A kérdező kommentje:
múltkor*
2013. máj. 30. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Telefon? Bocsi késem?
2013. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom a szamat es mondom h felre neztem az idot es abban voltam h 4kor talalkozunk..
2013. máj. 30. 08:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát gyakorlatilag nem is érdekelt a találkozó.
2013. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ő sem keresett a találkozó megbeszélt időpontjában, vagy ahogy mondtad nem is válaszol az üzenetedre, akkor valószínűleg nem is érdekled igazán a fiút, így nem is érdemes időt fecsérelni rá.
2013. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdekelnéd, akkor órákat is várna rád, ill. az én időmben még az volt a szokás.
2013. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"én időmben még az volt a szokás"


Akkor még voltak olyan hölgyek, akikért megérte órákat várni.

2013. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de erdekel de olyan rohanos napom volt es tenyleg 4orara emlekeztem :-\
2013. máj. 30. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom még mindig NEM LÉTEZIK TELEFONOS KOMMUNIKÁCIÓ,hogy tudnátok egymásnak szólni, és tali előtt 10perccel rácsekkolni egymásra.....
2013. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!