Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne igénybe venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne igénybe venni a "segitségét"?

Figyelt kérdés

A barátommal már sok idelye együtt vagyunk de van 1dolog ami rámegy a kapcsolatunkra.

Többször akartunk amiatt szakitani csak végül nem történt meg mert szeretjük egymást-nem bírjuk egymást elengedni (L).

Csak az a dolog ugy érzem ÖRÖK konfliktus témája lesz :S


Szóval a helyzet hogy középiskolás vagyok ...

És pont a mai napon jött be az órára az iskola pszihológusa , egy elég fiatal , kedvesnek tünő nő !


És elmondta ha bármi lelki bajunk van akár iskola, akár szülők, akár szerelem felkereshetjük őt.

Hogy ez teljesen titokba megy mert ugye az orvostitoktartás stb.....


Először elengedtem a fülem mellett hogy blabla ...

De bele gondoltam és lehet hogy kicsit télleg helyre tudna tenni. Mert ma is egy mosoly nem volt az arcomon , szinte mindig van valami ami bánt a barátommal kapcsolatban...


Szerintetek érdemes lenne elmenni a pszihológus nőhöz ? :$


2009. okt. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor neked mégis mi bajod van?
2009. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátommal van 1 bizonyos probléma forrás amiből mindig vita lesz és már nem tudom mit csináljak ....
2009. okt. 6. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan hozzá. Én is járok az iskolapszichológushoz, és nagyon sokat segített már. Bár én kezdetben családi problémák miatt, de aztán adódtak párkapcsolatiak is. Szerintem nem ciki ha valaki pszichológushoz jár, egészen másképp közelít meg egy problémát, mint mondjuk a barátaid. Szóval csak bátran!
2009. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj! Nálunk is volt egy ilyesmi nő a suliban és tök jól lehetett vele dumálni. Nem volt túl felnőttes és nem is volt túl gyerekes/kamaszos. Komolyabb tanácsokat adott. Kedveltem :)
2009. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!