Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alábbi jellemzőim alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alábbi jellemzőim alapján milyen fiú illene hozzám, és hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a növények, állatok, természet, környezetvédelem, és ezzekkel is akarok foglalkozni felnőttként

Szabadidőmben szeretek biciklizni, túrázni, bejárni az országot, utazni, kertészkedni, a természerben tölteni az időmet

Érdekelnek az új dolgok, szeretek arról tanulni, ami érdekel, pl. új nyelveket, más ország kultúráját, környezetvédelemről, állatokról...

Olvasni és filmeket nézni is szeretek


Belsőre: empatikus vagyok, általában kedves mindenkivel, inkább aranyosnak taryanak, mint szexinek... imádok nevetni, és általában nyugodt személyiség vagyok. Rossz tulajdonságom, hogy hangulatember vagyok, néha nagyon rossz kedvem van, de ha olyan emberekkel vagyok, vidám vagyok. Könnyen elsírom magam, mert érzékeny vagyok. Ügyetlen is vagyok.

17L


2013. máj. 31. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt biztos találsz partner. 5p és lesz legalább 100 privátod :D
2013. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon szimpatikus pláne ha még egy normális külső is párosul ehhez :D mert bárki bármit mond azért az se elhanyagolható szerintem
2013. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyse ez alapján fogsz dönteni, hanem h ki tetszik külsőre.
2013. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Külsőre annyi a fontos, hogy én vonzónak tartsam. De az a kérdésem lényege, hogy ilyen érdeklődésű fiúkkal hol ismerkedhetnék? Vagy akik elfogadják, hogy egy lányt ezek érdeklik.
2013. máj. 31. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a bemutatkozód, engem is érdekelnek ezek a témák, mondanám is hogy ismerkedjünk, de talán sok lesz az a 12 év korkülönbség.. :S :(

29 F

2013. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj a Margit-szigetre biciklizni,ha már állítólag úgyis szeretsz tekerni(de nem jointot).
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!