Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az exem haverja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az exem haverja hogy ismerkedjek vele össze?

Figyelt kérdés

volt barátommal nem rég szakítottunk, és ő úgy vágott vissza hogy ráírt a legjobb barátnőmre hogy járna-e vele.. szóval össze akart jönni vele csak hogy nekem rosszul essen.. ugyanabba a suliba járunk és láttam őt egyik haverjával (exem szándékosan rámse nézett,direkt levegőnek akar nézni) de a haverja meg nézett, de gondolom csak azért mert hogy leadja az infót az exemnek hogy néztem-e, bár nembiztos, és lényeg a lényeg hogy a haverja egész jól néz ki, meg aranyos srácnak tűnik, ezért bejelöltem fb-n ő meg belájkolta a képem, de nem írt meg semmi, és valahogy összekéne ismerkednem a sráccal, és legalább ezzel vissza kapná az exem is amit velem csinált..(tudom ez így kicsit gyerekes de ő kezdte..) és már csak pár nap van a suliból.. hogy ismerkedhetnék vele össze annélkül h ne legyek nyomulós? fb-n nem nagyon merek rá írni mert nemtudom mit mondhatnék hogy miért írtam..

16/L



2013. máj. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval te most ugyan azt akarod megpróbálni mint a volt pasid.:D Óvoda..
2013. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
Vagy dugasd meg magad a suli focicsapatával, és valaki vegye is fel. Na ezt az exed majd nem tudja túlszárnyalni.
2013. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért is ne?;)..
2013. máj. 29. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
2.: kössz kihagyom
2013. máj. 29. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem irj ra fb-n, de ne olyan nyomulos szoveggel, hanem csak lazan, probalj baratkozni vele, ne mutasd ki neki rogton hogy bejon neked. Ha tobbet akar toled ugyis lepni fog mert o a srac. Amugy teljesen megertelek, en is nagyon hasonlo szituban vagyok. Ha akarsz beszelgetni priviben nyugodtan irj. 16/L
2013. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!