Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vonzódni egy csúnya fiúhoz? Ezek a fiúk örökké egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
Én egy társkeresőre regisztráltam minap. Annyi olyan csúnya fiú ír rám, hogy ismerkedne velem, hogy az eszméletlen, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy lány is egy ilyen fiút vonzónak találjon. Beszélgettem is egy kettővel és hát van amelyik már 4 éve ott van és azóta nincs senkije, nagyon elszomorítóak ezek a fiúk, szerintem soha nem lesz senkijük. Mi lesz ezekkel a fiúkkal?
2013. máj. 31. 16:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Csúnyán.
2013. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Köszönöm, itt a lényeg. És igen, mi csúnya fiúk örökké egyedül maradunk.
2013. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
54%
Hát a külső az nem minden :D
2013. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Tömeggyilkosokká válnak.
2013. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
63%
Menjetek szerzetesnek,vagy tegyetek érte,hogy ne legyetek csúnyák.Bár nem tudom,hogy mi lehet egyáltalán szép egy férfiben.
2013. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
49%
Lehet neked nem tettszenek de majd lesz vki akinek fog. nem értem az ilyen embereket... lehet te meg másoknak nem jössz be ha csak "annyi csúnya pasi írt rád" lehet te maradsz egyedül... ezen nem gondolkoztál?....
2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
52%

Vannak normális nők is, akiknek nem a külső a lényeg.

Te nem tartozol közéjük.

2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
50%

Lesz olyan lány akik szeretni fogják őket, akik nem akadnak meg a felszínen, és nem olyan sablonosak mint egyesek :).

Örülök, hogy te ennyi csúnya fiút láttál. Feltételezem te szép lány lehetsz, ha ilyen helyre regisztrálsz.

2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos hogy csúnyák, a legtöbb valószínűleg csak nem jön be neked.
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
34%
Egyedül fogunk megrohadni, mert sajnos a többi lány is ugyanolyan felszínes, mint te.
2013. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!