Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

(kb ez a harmadik kérdésem itt,úgyhogy ne írja senki,hogy hányszor írod még ki? :D)

-Egy ocsmány fiú vagyok.Soha nem kelletem senkinek.Ezt meg is értem!35-nek nézek ki pedig nem vagyok annyi.Nem tudom megemészteni,hogy örökké egyedül kell éljek.De nem csak a külsőmmel van baj(mintha ez nem lenne elég)!En miért vagyok olyan,hogy mindenkinek adnék esélyt,más meg nem?Ebbe bele lehet örülni!



2013. máj. 5. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy tömegember ez a baj


Kövesd te is a divatot,legyen vagány,menő frizurád,legyél érzéketlen tahó és akkor jobban fog menni a csajozás.Ne szerénykedj,legyél beképzelt,játsz el egy magabiztos srácot.Ha ez nem megy akkor járj küzdősportra,attól magabiztosabb leszel és több önbizalmad lesz

2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kicsit add lejebb az igényeidet!!

Mindenkinek meg van a párja valahól!! Sok csùnya ember van,és nem élnek egyedül!!

Ne a fuulextrás csajokra menyél rá!!

Akkor lesz esélyed!!

2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tehetem meg a nagymenőt mert....Mindegy ez kizárva :D

Nem tudok más lenni ami vagyok!

2013. máj. 5. 21:43
 4/13 A kérdező kommentje:
Fuulextras???? Ha tudnád nekem milyen lányok tetszenek megdöbbennél :D.De azok is elhajtanak :(
2013. máj. 5. 21:44
 5/13 anonim válasza:
Nem kell egyedül élned mindenkinek van párja. Az a baj veled, hogy nincs önbizalmad. Amíg saját magadat nem tudod elfogadni addig nem is lesz senkid sem. A nők az olyan fiukat szeretik akik viccelődnek velük, van egy kis humora a pasinak és van némi önbizalmuk is. Az is lehet a baj hogy szerintem te túl görcsösen szeretnél magadnak nőt és ezt is megérzik a nők általában. Az olyantól meg menekülnek. Szóval szerintem nyugi. Elöször békélj meg önmagaddal utána ismerkedjél, hülyéskedj azzal a nővel akit majd kinézel magadnak de ne nyomulj.
2013. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen mar egy picit rágörcsölök azért!25/F
2013. máj. 5. 21:49
 7/13 anonim válasza:
25 évesen még nem vagy túl idős. Szerintem próbáld meg. általában majdnem minden lánynak az olyan pasi jön be aki hülyéskedik, viccelődik velük, mert amellett nem unatkoznak. :)
2013. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok lány közelébe kerülni sehogy se!Egy ocsmány ember viccelődhet egész nap,akkor is le....nak:D!Köszi a válaszokat!
2013. máj. 5. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:

#2


Az a baj hogy itt nem fullextrás csajokról van szó.Még a ronda lányoknál is előfordulnak olyanok akik válogatósak


Az önbizalom hülyeséggel szokás szerint megint előjött valaki.Hogy legyen valakinek önbizalma ha folyton visszautasítják?Könnyű azt mondani!Nem az önbizalommal van a baj hanem a külsővel és a pozitív tulajdonságokkal.Ezeken változtass


Humorérzék se fontos,de jó pont.Aki már nem humoros az dögöljön meg vagy mi?Rengeteg pasi van akiknek nincsen humoruk mégis vannak barátnőik.nyilvánvalóan a discoban is azért jönnek össze mert a pasi vicceket sugdolózik a csaj fülébe :) Hagyjuk már a hülyeséget :)

2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lol :D
2013. máj. 6. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!