Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaha barátom, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátom, vagy én maradok az örök szingli? 15

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és nincs barátom, pedig nagyon szeretnék. Kicsit visszahúzodó vagyok a fiúkkal, talán ez miatt is lehet. Alig beszélek velük.Persze van fiú barátom.

Az arcom átlagos, talán szépnek is lehet mondani, már egy páran mondták, hogy szép vagyok. Hát, egy kicsit duci vagyok, azzal a 69 kilóval, és a 165 centimmel.De nem hiszem, hogy ez lenne a fő tényező. Összesen 5-6 fiú próbálkozott be eddig, de ők vagy nem laktak a közelembe, vagy nagyon nem tetszettek. Pedig nem vagyok valami válogatós, lényeg, hogy nézzen ki valahogy, meg legyen már egy kicsit férfias alkata, ne legyen csontváz. Az osztálytársaim(lányok) is ezzel nyaggatnak, hogy keresnek nekem pasit. Nem tudom mit csináljak. Buliba nem igazán járok, nem iszok. Mi a baj velem?



2013. máj. 31. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
igen ez pont 15 évesen fog eldőlni
2013. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baj nincs veled, de ne akarj siettetni semmit. Teljesen ráérsz.
2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj inkább a farokkeresés helyett...
2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

semmit nem érsz a szépségeddel....


16/F

2013. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Annyira örülök, hogy sikerült úgy felnőnöm, hogy 15 évesen még nem ez volt a legnagyobb problémám.
2013. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Én teljesen meg tudom érteni a helyzetedet. De nekem akkor szokott szerencsém lenni, ha nem görcsölök rá, nem is foglalkozok vele. :)
2013. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, kérdezd meg telejósdán.
2013. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ha 15 évesen nem lesz barátod, örökre szingli leszel. Sőt, ha 18 év alatt nem szexelsz, akkor farkad is fog nőni.
2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azt a sok értelmes választ! Mintha olyan sok mindent megtudtam volna belőlük.
2013. máj. 31. 21:01
 10/19 anonim ***** válasza:
rakj egy képet és a sok mindenki aki eddig írt mindjárt rádnyomul:D:D
2013. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!