Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hányingerem, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem, amikor vele vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor a b.nőmmel vagyok, mindig hányingerem van, meg gyomorgörcsöm,ráz a hideg. Visszajön, elmegy, aztán megint visszajön. Pl ha tudom h ma fogok vele találkozni,akkor alig bírok enni,de miután elment haza, azután már tudok rendesen enni,semmi bajom nincs. Ez iskolába nagyon nagy probléma, meg amúgy is. Nagyon szeretem őt, de ez nagyon zavar :( Kérlek segítsetek, már a síráshatáron vagyok h nem tudok normális pasi lenni :(
2009. okt. 6. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
nem izgulsz nagyon találkozás előtt?
2009. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dede,de nem tudom magam lenyugtatni:S
2009. okt. 6. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. én is ilyen vagyok csak lányban:S elég nehéz kérdés:\ énse tudok vele mitcsinálni... de vannak ilyen nyugató gyógyszer szerűségek azok beszoktak jönni!csak gyógynövényekből áll, és jó gyomorideg ellen és minden ilyen idegi bajokon alapuló dolgokra. gyógynövény vagy gyógyszertárban lehet venni. remélem segítettem! sok boldogságot barátnőddel :)
2009. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de min izgulsz nem értem? jó hogy izgulsz ha még próbálkozol nála de ha már összejöttetek nyert ügyed van valamiért veled van oka van te kellesz neki mit izgulsz? semmi okod rá. élvezd az életet vele és ne rágódjál iylen hülyeségeken.
2009. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről meséltél már barátnődnek? Szerintem az lenne a legjobb ha elmondod neki. ha szeret akkor megérti és megpróbál segíteni.
2009. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem tudom miért van, picit izgulok,de ha már vele vagyok akkor elmúlik az izgulás, szimplán hányingerem van, és hányni is szoktam néha.

Neki nem akarom elmondani,úgy állítottam be, mintha vírusos betegségem lett volna, mert ez nem rég jött elő.

2009. okt. 6. 19:57
 7/7 Apollo93 ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen ne izgulj...Szerintem Te nagyon szeretheted őt és megakarsz felelni és nemakarsz semmit elrontani és ezen görcsölsz:)nyugi!
2009. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!