Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hányingerem amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem amikor találkozok a pasimmal?

Figyelt kérdés

folyton amikor randizunk a barétommal,hirtelen olyan hányingerem lesz,meg szédülök,meg nem tom mivan velem,de olyan mintha valami ki akarna jönni belőllem >.<

lehet hogy csak az izgalomtól van?

máskor nem nagyon van ilyen,max amikor kompetenciát irtunk,akkor de az hamar elmúlt :S

13L


2011. jún. 14. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
izgulsz még :) gondolom friss a dolog, nekem is volt ilyen az elején
2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem voltál másnapos?
2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Vagy rohadtul undorodsz tőle,vagy mint az előző hosszászóló irta....még izgulsz,ha előbbi,akkor gyorsan menekülj!!!!!!!...hameg utóbbi akkor nyugi majd elmulik :)
2011. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

dehogy undorodok tőlle,szted ha nem tetszene,minek járnék vele?? >.<

amúgy még elég friss a dolog,3 napja keztünk járni és tegnap egész délután sétáltunk ma meg bekisért a sulimba :P csak az elején mikor köszönünk meg ilyenek,azt hiszem mingyárt odataccsolok ... de ha elkezdünk beszélgetni meg ilyenek,akor úgy 10-15 perc múlva már nem olyan :))

2011. jún. 14. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szorongás miatt.


Hányingert, hányást okozhat a szorongás is. Számos kisgyerek érez hányingert reggel, iskolába menéskor, főleg, ha felelni kell vagy dolgozatot írni. Felnőtteknél is előidézheti vizsgadrukk vagy lámpaláz.

2011. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát

régen volt egy ilyen korszakom,mikor a buszon reggel azt hittem hogy mindenki engem bámul meg amikor valakik pl fiatal lányok ott röhögcséltek a busz végébe,valamiért olyan érzésem volt minthaa rajtam röhögnének hogy hogy nézek ki,stb.

szóval ilyen kissebbségi komplexusom volt.

néha még mostiss szokott ilyen lenni,hogy egyszerüen félek felszállni a buszra,ez azóta van mióta a suliba volt egy gyerek aki a barátaival gúnyneveken szólitott meg így leégetett az egész iskola előtt :S

szóval azóta néha tökre hányingerem lesz meg rosszul leszek mikor tömegbe megyek

2011. jún. 14. 11:57
 7/10 anonim válasza:
depis vagy^^
2011. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én nem vagyok depis :O
2011. jún. 14. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

a "pasimmal"? "randizunk"?? 13 évesen???

tanulnál meg inkább rendesen írni!

2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó: te meg ink mennyél a ...-ba... :DD
2011. jún. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!