Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek még a párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek még a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Én már valahogy egyre kevésbé. :( Hol ez hiányzik, hol az. Néha az az érzésem, hogy 4-5 pasit kéne összegyúrni ahhoz, hogy egy oké legyen. Amelyik meg jó lenne, biztos, hogy nagyon messze lakik. :(

Egyáltalán létezik oylan, hogy belsőre-külsőre megfelel, és még nem is lakik nagyon messze?

Néha már olyan üresnek és érzéketlennek érzem magam, hogy próbálkoznak, de nekem valahogy semelyik nem az igazi... :((

23L



2013. máj. 31. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. Hiszem azt, hogy valahol van egy lány akinek pontosan az én bolond fejem és bolond stilusom tetszik. Akit boldoggá tehetek és minden reggel ö az elsö gondolatom. Valahol biztos van egy ilyen lány :)
2013. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Add lejebb az igényeidet.
2013. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
lesza-rom a párkapcsolatot xd a fő hogy én jól érezzem magam,dugni kell meg ilyenek.sok a ribanc.
2013. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én mindig kifogom a külsőre és belsőre is jó pasikat bár nem volt sok pasim mert nem rövid távúak voltak.Majd találsz te is
2013. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel... :) A szerelmet hiába hajszolod... úgy is ő talál rád hamarabb.... és észre fogod venni.


20/F

2013. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem akarom lejjebb adni az igényeimet, próbálkoztam már vele, nem lett jó vége.
2013. máj. 31. 23:59
 7/13 anonim ***** válasza:
nem hiszek sokan csak a beletörődés miatt vannak együtt
2013. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

én munkamániás lettem és teljesen megvagyok párkapcsolat nélkül.

csak a nyűg van a pasikkal, mindig uralkodni akarnak az ember fölött.

pedig a párkapcsolat nem tulajdonjog valaki felett és nem karhatalom, mely korlátozhatná általános napi életvitelében, másoknak nem ártó cselekedeteiben a nőt.

akikkel én találkoztam, vagy ilyenek, vagy csak szexet akarnak, köztes állapot nem volt

én meg nem leszek senki rabszolgája, sem k.rvája

22/L

2013. jún. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbálok,de eddig még egy se volt.Nehéz barátnőt szerezni,ha az ember 6 év alatt összesen 5 lánnyal járt egy közegbe.
2013. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha én, 21 évesen megtaláltam azt a lányt, aki mindenben,ismétlem, mindenben(!) tökéletes, akkor te is meg fogod találni pasiban!
2013. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!