Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a felszínes nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a felszínes nők, akiknek jóval fontosabb a külső, mint a belső, azok többet csalódnak a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan nőket, akiknek az a fontos milyen isten pasi, milyen helyes, milyen szexi ezt emelik ki olyan 80-20 a külső belső fontossági arányuk és mindig sírnak, hogy milyen barmok, megcsalják őket, csajoznak tovább stb. És vannak ismerőseim, akiknek meg nagyon minimálisan számít a külső és ezek a lányok boldog párkapcsolatban élnek meg házasok gyerekkel stb,
2013. máj. 25. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja bevallani, hogy itt vagyok, felszínes vagyok és igen ennél fogva csalódok sokkal többször mint értelmesebb nőtársaim :) Egyébként ha valaki csak a külsőre megy, szerintem annyira nem fogják meghatni a "csalódások".
2013. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A helyes férfiak sem mind csalfák, de általában igen, csalódni szoktak a felületesen választó nők.
2013. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es

Nem, nyilván, azok a lány ismerőseim se vallják be, csak látom rajtuk


pl.: beszélgettem vele facebookon és ezt írta arról a pasiról, akivel ismerkedett, innen gondolom, hogy felszínes.


"pff

ah na mindegy

egy csalódás, megy tovább csajozni

pedig olyan szép

meg poénos

meg jó az illata

meg jól öltözik

szépek a fogaiiiiiii

ahhhhhhhh totál az esetem"

2013. máj. 25. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Az ember akkor csalódik, ha nem találja meg a számításait az adott férfi oldalán és ez független attól, hogy a külsőt vagy a belsőt preferálja e valaki... Egyébként az általad említett típus simán csak lejjebb adta a mércét, nemigen válogatnak, mert örültek, hogy idejekorán találtak egy fickót, aki elveszi őket.
2013. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok felszínes de mindig jó pasikat választottam legutóbbi is izmos és helyes volt és érdekes szerettek és sokáig voltam együtt velük egyik sem csalt meg.szóval te hülye vagy.
2013. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
az első válaszadóval értek 100%ig egyet. Még annyival kiegészíteném, h lehet, h nekik is vannak érzéseik és tudnak csalódni, de ha értelmesebbek lennének, tudnák, h a külső mellett legalább olyan fontos a belső. Ha nem fontosabb. Persze ha értelmesebbek lennének, nem pusztán a külső alapján választanának. Vagy nem tudom.
2013. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os

Úgy szeretem, mikor állítja egy ember, hogy a párom nem csalt meg, ezt nem lehet tudni, a megcsalások nagy része soha nem derül ki. Rokon öreg néni a férje halála után tudta meg hogy férjének szeretője volt, úgy hogy egy idegen nő virágot vitt a sírhoz

2013. máj. 25. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is alapvetően a jó kiállású, magas, szép arcvonású férfiakhoz vonzódom. De ha egy tahaj, műveletlen bunkó állat, nincs közös témánk..stb akkor nem fog kelleni természetesen. Van olyan, hogy az intelligencia és a jó külső egybejátszik, csak nyilván nem mindenki válogathat annyira mint ahogy az ismerőseid sem, így lejjebb adnak az igényekből. Ugyanis alapvetően egy nő sem nyominger pasira vágyik, segítek...
2013. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!