Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

Tegnap egy házibuliban túl sokat ittam, nagyon bevadultunk és többször is volt szájrapuszi egy fiúval. Csók nem, de tapizott is. A barátom eleve nagyon féltékeny típus, nem tudom mit tegyek. Ez megcsalás egyáltalán? A többiek azt mondták hogy nem, és ne is mondjam el neki. Nagyon félek hogy mit fog szólni, nem akarom hogy szakítsunk! Mit tegyek? Józanul sohasem csináltam volna ilyet.

16/L


2013. jún. 1. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, megcsalás
2013. jún. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
nem nem az, de biztos hisztizne miatta, ne mondd el.
2013. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy párkapcsolatról van szó, illik őszintének lenni.

Szóval beszéljétek meg.

2013. jún. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Megcsalásnak számít, a lelkiismeretedre bízom hogy elmondod-e...
2013. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen megcsalás,mond el neki,hiszen együtt vagytok,őszintének kell lenni,ha ezért szakít veled akkor ez van,talán nem kéne sokat inni meg más pasikat puszilgatni.
2013. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon embere válogatja, kinek mi a megcsalás. Olyat is ismerek, akinek már a szájrapuszi is megcsalás, és olyat is, akinek a csók sem, arról meg ugye ne is beszéljünk, akik párcserében és hasonlóban is benne vannak.

Szerintem mondd el a barátodnak, így a legtisztább. Egyrészt mert joga van tudni, másrészt a saját lelkiismereted érdekében is.

2013. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mondd el neki h nagyon részeg voltál és a fiú mozdult rád de nem történt semmi durva éshogy megbántad
2013. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diubiu válasza:

Hát mivel házibuliban történt, szerintem előbb utóbb úgyis a fülébe fog jutni, jobb ha tőled tudja meg.Ha elmondod, hangsúlyozd, hogy nagyon megbántad, és kérj bocsánatot.Ugyanakkor én elgondolkodnék rajta, hogy miért tettem, a részegség erre nem feltétlenül magyarázat, sőt...

Tapasztalatból beszélek, én is követtem el egyszer egy hasonló hibát, és utána üldözési mániám volt.

2013. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!