Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a párom rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom rám is szakítson időt?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk. A problémám az az, hogy szinte minden szabadidejét vagy a három gyerekével tölti vagy a haverjaival. Jó nem azt mondom, hogy ne találkozzon a gyerekeivel de szerintem hetente velük lenni sok. Próbálok közös programokat szervezni de amik nekem tetszenek az őt nem érdeklik (wellness, vásárolgatás) ő inkább a gyerekeivel menne ide oda persze mehetnék én is de nem akarok. A haverjaival meg pláne nem. Egyre többet veszekszünk. Azt mondja ha szeretem elfogadom a haverjait és a gyerekeit. Melyikőnknek vannak túl nagy elvárásai?
2013. jún. 1. 08:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
neked
2013. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Egy férfi nem wellness-szel és nem vásárolgat, bár a kedvedért néha csatlakozhatna. Csináld ezeket a barátnőiddel.
2013. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

"a gyerekeivel de szerintem hetente velük lenni sok"


Gondolom a közös gyerekeitek esetében is így fogod gondolni.

2013. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem sok, hogy hetente van a gyerekeivel. Gyrekes pasival kezdtél, gondolhattad volna, hogy ez lesz majd. Ha annyira szeretnél a pároddal lenni, akkor velük tartanl egy-egy ilyen program során. Túl nagy elvárásaid vannak é ki akarod sajátítani.
2013. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lesz valaha is közös gyerekünk, neki már van három nem hinném, hogy akar negyediket is.
2013. jún. 1. 09:40
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

1. menj te is vele, amikor a gyerekeivel van, ez sokat fog jelenteni neki, hogy látja, attól még elfogadod őket. Ha nekem lenne egy gyerekem is akár és az új párom le se tojná őket, sőt még irigyelni azt a heti nagyon kevés találkozót is vele, akkor nem sokáig lennénk egy pár.

2. wellness, vásárolgatás nem közös program. Menjetek el közösen nyaralni mondjuk a Balatonhoz, ússzatok, egyetek jókat, sétáljatok nagyokat. De otthon is el lehet menni fagyizni, sétálni, beülni egy pizzára kettesben, erre szerintem gyorsabban mondana igent, mint hogy kiadjon feleslegesen sok pénzt arra, hogy uborkás pakolásban üljön a pedikűrösnél, ez női program...

3. a haverjaival is el lehet menni szórakozni, nekem is jó barátaim lettek párom haverjai. Aztán lehet, hogy nem vagy nekik szimpatikus, mert ilyen a viselkedésed, könnyen ellened hangolják majd a párod, mert ilyen hülye felfogású barátnője van.


Ne csak magadra gondolj, hanem a párodra is, ne várd a sült galambot és ne légy önző. Meg persze kommunikáljatok is.

2013. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő csinálja amit te szeretsz, de te még véletlenül sem csinálod, amit ő? Nagyon önző vagy! Hány évesek vagytok?
2013. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
"hetente velük lenni sok" Atyaúristen!! Hiszen a GYEREKEI! Nekem is volt olyan barátom, akinek van egy kislánya, soha nem mondtam volna ilyet. Törődj bele, hogy vannak "mostohagyerekeid", te vállaltad!
2013. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én 23 Ő 41. Csak nem szeretem ezeket a családias programokat amiket a gyerekeivel csinál.
2013. jún. 1. 09:47
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Ő meg szeresen vásárolni meg wellnesselni?
2013. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!