Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy a barátom visszafog engem, és nem tudok mellette kiteljesedni?

Figyelt kérdés

Nem tilt semmit, nem agresszív, kedves, nagyon szeret. Én is szeretem őt, de érzem, hogy valami nem tökéletes. Ebből ő nem érez semmit. Tehát csak én nem tudok kiteljesedni, mintha elnyomna a kapcsolatban, pedig ezt nem szándékosan teszi. Előző kapcsolatomban én voltam az irányító, de az akkori barátom sosem akart vezető lenni, jól érezte magát alárendelt szerepben. Nem tudom mennyire számít a horoszkóp, esetleg a személyiségben, ő skorpió, én szűz vagyok. Ő jóval idősebb nálam, de ezzel nem volt soha gond. Sok önbizalma van, ellenben velem.

Valaki volt esetleg hasonló helyzetben? Valahogy lehetne ezen változtatni?



2013. jún. 1. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Na jó, a horoszkópnál jutottam oda, hogy inkább nem adok tanácsot -.- Te jó ég....
2013. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ne adj... remélem lesz valaki, aki megértőbb.
2013. jún. 1. 13:06
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mi a baj a horoszkóppal, csak leírtam, hátha valaki ebből is meg tud állapítani valamit
2013. jún. 1. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem ő nyom el, hanem te saját magadat. Jóval idősebb nálad, magabiztos. Ő nme csinál semmit, egyszerűen csak éli az életet. Te magad vagy, aki elnyomod magad.

Ne őt hibáztasd azért, mert esetleg gyáva vagy meglépni dolgokat, nincs bátorságod nagy dolgokat alkotni, nincs bátorságod kiteljesedni.


A horoszkópokban pedig nem hiszek.

2013. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hibáztatom...én sem hiszek a horoszkópban, bár van ami illik rám, de hülyeség...

de akkor hogy lehetne több önbizalmam?

2013. jún. 1. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:

"Sok önbizalma van, ellenben velem. "

Növelned kell az önbizalmad. :)


Egyébként a horoszkóp hülyeség, és ha tényleg igaz lenne, akkor téged sem nyomna ez - azt írják, hogy a szüzek inkább passzív felek, és nem is vágynak másra.


17/L

2013. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
épp ez az...önbizalom, de nincsen...hogyan növelhetném?
2013. jún. 1. 13:21
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként köszi az eddigi válaszokat! :)
2013. jún. 1. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Fontos a horoszkóp!
2013. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp számít a horoszkóp, sőt az határoz meg mindent. Teendő: dobd ki azonnal a barátodat, mert a szüzekhez csak a szénabálázók illenek. Na jó, még talán a helikopterek, de az a max...
2013. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!