Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy visszafog jönni . Szerintetek?

Figyelt kérdés

A történet nagy vonalakban:

Volt egy barátnőm akit régen is ismertem, összejöttünk. 2 hónap után, aztmondta neki ez sok. Mivel 9 hónapos kapcsolat után egyből beleugrott ebbe. Megbeszéltük. Elmentem a cuccaimért egy hét múlva.Akkor mondta, hogy az exét is szereti. Aztán ugyanúgy összejártunk. Mikor már untam, hogy nem tudtam milegyen, mondtam neki, hogy akkor döntsük el. Annyit mondtam, hogyha velem szeretne lenni, felejtse el az exét, beszélgethet vele, nem bánom, nem szólok, de érezzem hogy első vagyok. Összejöttünk újra. Összerázódtunk. 2 hetet együtt voltunk. Múlthét szombaton kérdeztem, hogy milyen a kapcsolatunk? Mondta, hogy jobb, sokkal jobb. Örültem. Éreztem rajta, jobban szeret, minden fainabb. Aztán kedden, mondta hogy elmegy egyik ismerőséhez. Elment, egészen szerda kettő óráig nem beszéltünk. Nagyon ideges voltam, hogy mi van vele, mit csinálhat. Mikor végre elértem telefonon, kicsit ki osztottam, hogy legalább egy smst küldhetett volna. Összekaptunk. Tegnap már láttam, hogy nem olyan mint volt. Levette a közös képünket, nem úgy írt, nem úgy viselkedett. Elmentem hozzá, hogy beszéljük meg. Azt mondta neki nem megy a kapcsolat. Nem ez a kapcsolat, hanem úgy maga egy kapcsolat. Itt jön a fordulópont.


Mikor először szakítottunk fél hónapot agyalt rajta, mondta, hogy már 1,5 hónap után nem érezte. Észre is vettem. Elmondása szerint, most már vasárnap agyalt rajta, hogy sok megint, viszont engem hétfőn felhívott, hogy átjönne. Mivel ismerem, tudom, hogy ha vasárnap tényleg úgy érezte hogy sok, nem jött volna. Röviden betett az, hogy én számon kértem, mikor a szülei sem kérik már számon, és elgondolkodott ezen az egészen. Elmondása szerint ez a kapcsolat tökéletes volt, lelkitársak voltunk, megértettük egymást, jobban szeret, jobbnak érzi a kapcsolatot, nincs más pasi a dologban, csak nem akar kapcsolatot. Nekem ez ellentmondásos. Úgy érzem, hogy a szerdai veszekedés után, ez egy elhamarkodott döntés volt. Mintha fájna a fejem, és akkor hívnának bulizni, jóhogy nem mennék. Mindenki azt mondja, hogy vissza fog jönni, hiszen először is visszajött, pedig az tényleg át lett gondolva.. Ti hogy látjátok kívülállóként? Maga a kapcsolat tényleg tökéletes volt. Nyitottak voltunk, kellőképen lazánk, számíthattunk egymásra, ismertük egymás szüleit, közös téma is volt. Szombaton már az összeköltözést terveztük, tegnap azt mondta, hogy ezt még akkor komolyan gondolta.. Nem hiszem , hogy ennyit változott két nap alatt..


2013. febr. 1. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
az én véleményem az, hogyha nagyon szeretek valakit, és tényleg annyira vele akarok lenni, akkor az a mondat hogy nem akar kapcsolatot csak egy kifogás.. nyilván ha van egy ember akit ennyire szeretek akkor megváltoznak az elveim.. szerintem (és ne bántódj meg) de játszadozik veled egy kicsit a lány.. véleményem szerint neked kéne mondani neki hogy nem fog téged úgy rángatni ahogy ő akarja.. :S én nem hagynám de te tudod ^^
2013. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam egy sráccal, az nem jött vissza...


21L

2013. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első, az a furcsa, hogy mivel tudom milyen, 4 éve ismerem, tudom hogy ha nem akarná tényleg, akkor úgy viselkedne.. és az elmúlt két hétbe nem így csinálta.. tehát most magának is hazudik, vagy nem tudja mit akar...
2013. febr. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!