Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fog reagálni a következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fog reagálni a következö találkozásnál?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiúbarátom, 7 éve egy osztályba járunk. Ö 14, én 13,5. Egy ideig nagyon rosszul voltam, összejöttek a dolgok (nem szerentém leírni, mi, elég hosszú...), nem figyeltem semmire és senkire. Csak most vettem észre, mennyire kedves velem ez a bizonyos srác, mindig segít, mosolyog..., és egy hónapja volt az osztálykirándulásunk, áthívott magához, beszélgettünk (meg a többi oszt.tálysunkat cseszegettük a szállodai telefonon... :D), és egymás mellet ülve néztük a biliárdozókat. Szóval tök jól elvoltunk. Beleszerettem. Aztán mikor hazajöttünk, ugyan olyan kedves volt, sokat lógtunk együtt suliban is... És amikor tegnap jöttünk suliból haza (mindig együtt szoktunk...), és mikor leálltunk az útkeresztezödésnél, ahol el szoktunk válni, beszélgettünk, és mikor ö is, meg én is elhallgattunk, átöleltem, és megmondtam neki, hogy tetszik nekem. Elköszöntem és elrohantam. Most történt ez meg elöször. Holnap lesz a b.nöm szülinapja, és ö is jön. Hogyan viselkedhetnék vele?

2013. jún. 1. 16:08
 1/4 SzájberPulyka válasza:
Úgy ahogy eddig.
2013. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is menj oda hozzá és kérdezd meg hogy: bejövök neked? Ha igen akkor onnantól kezdve bármit csinálhatsz vele:)
2013. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 1. 16:18
 4/4 anonim válasza:

térdelj le és nyisd nagyra a szád

tuti bejön

2013. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!