Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről? Ki hibázott?

Figyelt kérdés
Egy pár elmegy szülinapolni, valakihez akit igazából csak a pár lány tagja ismer. Előzetesen kijelenti, hogy nem szeretné ha a barátja teljesen lerészegedni, le kellene fektetni stb. de jelzi, hogy szeretne jól szórakozni, inni is fog, azzal az ígérettel, hogy ő sem fog hányni, aludni, ilyenek. A fiú betartja a mértéket, semmi különösebb baj nincs vele, a csaj viszont kicsit túlzásba viszi az ivást, annyira, hogy szédül, hányingere van, elvonul a társaságtól. A fiú 2-szer, 3-szor utána megy, de miután a csaj undokul beszél vele, nem akar szemrehányást ezért azt mondja, hogy nem kell őt őrizni, és kijelenti, hogy nem kell őt őrizni. A pasi ekkor visszamegy a melegbe, a csaj kint marad és jól megfázik. A társaságból ketten is kimennek hozzá, később a fiút is kiküldik, a csaj pedig számonkéri, hogy miért hagyta őt egyedül, annak ellenére, hogy kapcsolatuk során, bármikor baj volt a fiúval, a lány ott volt mellette. A fiú azt mondja, hogy nagyon felmérgelődött, mert a lány előzőleg elküldte, és egyébként is milyen dolog ez, hogy ilyen állapotba kerül. Sokáig vitáznak, míg végül a lány békülni próbál, bemegy, a fiú utána, és reggelig nagyon kedves a lánnyal (mint általában). De utólag is úgy érzi, hogy nem hibázott akkor, mikor nem ment ki a barátnőjéhez.
2013. máj. 20. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszaolvasnád a kedvemért a kis regényedet?
2013. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindketten. De ez legyen a legnagyobb problémátok! Soha ne jöjjön ennél nagyobb! Szívből kívánom.
2013. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a srácnak valahol igaza van...de a helyzet másik része meg az, hogy bármilyen dühös lehetek a páromra tuti nem hagynám h pl részegség okán "veszélyben" legyen. (még akkor is ha ő tehet az állapotáról)

És szerintem az h magára hagyott egy részeg lányt a hidegben aki valószínűleg nem érzi a környezet hatásait az nem túl kedves. (arról nem beszélve h ha nagyon részeg, és egyedül van rosszul, elájul és aspirálakár meg is fulldadhat...tudom ez csak a legrosszabb eset, de inkább vigyázunk ilyenkor a másikra)

Én tuti azt tettem volna, h rendben magára hagyom a lányt miután becibálom a házba egy normális szobába...

A másik biztonsága a kicsinyes harag előtt van.

2013. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a baj egy részeggel nem lehet szót érteni, innen eldönteni a csaj hogyan viselkedett nem lehet

a csaj meg ne igyon ennyit,

a srácnak igaza van N

2013. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira rossz állapotok nem voltak azért. Nem tudom ez a fiú vagy a lány javára szolgál, de csak egy kis szédülésről, émelygésről és valóban csökönyösségről van szó.
2013. máj. 20. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!