Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a saját féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a saját féltékenységemtől. Hogy küzdhetném le?

Figyelt kérdés

Nem tartozom a bombanők közé, és előttem a barátomnak nagyon is olyan volt az ideálja. Kerek idomok, csinos.. néha már r!bancos öltözködés, stb. Én egyáltalán nem az ilyen fajta lányok táborát erősítem.

2 éve vagyunk együtt, de mai napig gyomorgörcsöm támad, ha pl szórakozóhelyeken vagy akár az utcán ilyen típusú csajok kerülnek a közelünkbe. Folyton bennem van az érzés, hogy mi van, ha valójában inkább olyan csajra vágyik. Nem érzem magam nőnek az ilyen lányok mellett.


2013. jún. 1. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélgettél már erről a barátoddal?
2013. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez inkább kóros önbizalomhiány
2013. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze. Rengetegszer. Mindig azt mondja, hogy neki én kellek, senki más, így vagyok számára tökéletes.

De ettől nekem még nem lesz könnyebb. :/ Jajj istenem, de egy hisztis vagyok. -_-

2013. jún. 1. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam... megkérdezted már tőle mit szeret benned?
2013. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamiért veled van két éve. Sőt, össze is jött veled eleve, annak ellenére, hogy milyen az ideálja. (Nekem például a sötét hajú-sötét szemű az ideálom, a barátom meg nem túl sötét barna hajú és szürkéskék szemű, ráadásul kicsit alacsonyabb és szikárabb alkat, amire korábban nemigen mondtam volna, hogy ez az. :)) Szóval, találhat benned többet, mint amit pusztán egy neki zsáner külső adna. Szerintem próbálj meg azokra a tulajdonságaidra koncentrálni, amik miatt szeret.
2013. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen. Erre a kérdésre olyan válaszok szoktak jönni, hogy bennem találta meg a 2. felét, különleges vagyok, nem pedig tucat. És még rengeteg tulajdonságot is ki szokott emelni.

De hogy pontosan miért szeret, arra nem tudja a választ.

2013. jún. 1. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megfordítanám az egész szemléletet.


Ha eddig "bomba" csajokra és választott egy nem épp bomba csajt, az gyakorlatilag dicsőség neked.


Benned van valami a többi szép cicába nincs, amivel nemcsak megfogtad, meg is tartottad a párod.

Amit csinálsz a pusztító luxus. Mintha nap sajnálná a fényét a Földnek adni. Te is úgy sajnálod magadtól a boldogságot, mert csak azt látod amit eléd tesznek.

2013. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azta! :) Na ilyen emberekből kéne még rengeteg. :)

Okosnak tűnsz és értelmesnek. :)

Ezzel a válasszal már lehet valamit kezdeni.

2013. jún. 1. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:

"hogy pontosan miért szeret, arra nem tudja a választ."

Ezek szerint tényleg szerelmes. :) Vagy te talán tudod, pontosan mi az a tulajdonsága, amiért szereted? ;)

2013. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem. Valójában fogalmam nincs. : )
2013. jún. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!