Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár történettel, saját tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár történettel, saját tapasztalataitokkal tudnátok segíteni feldolgozni egy fájdalmas szakítást?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék arra, ki miként élte meg az első szakítást. Miket csináltatok akkor, miket éreztetek stb. Mert én most jelenleg úgy érzem, hogy sose fog elmúlni ez a fájdalom és senkit nem fogok már szeretni így. Egyáltalán maga a tény elképzelhetetlen, hogy újra szerelmes legyek. Pedig nagyon csúnyán váltunk el, gyűlölöm azért amit velem tett. (nem fejteném ki bővebben, de egy utolsó szemét és megbocsáthatatlan amit tett és nem előszőr vert át) 3évig voltunk együtt, és én tényleg azt hittem hogy ő a nagy Ő....

El fog ez valaha múlni?:) Tényleg találni fogok majd valakit aki megérdemel engem és én is őt ?Annyira lehetetlennek tűnik most. Depresszióba estem, nem bírok enni, se aludni.Csak sírok. Mikor fognak ezek elmúlni?

Köszönöm a válaszokat. :)


2013. máj. 16. 12:27
 1/3 anonim válasza:
100%
Megkéne szívatnod kőkeményen, tudom hogy rossz dolog, de annyira jó érzés :DD
2013. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem 3 hete szakítottak, azt hittem ő az igazi, akivel leélem majd az életem. Jó viszonyban váltunk el, de kiderült, hogy ő pár nap alatt túltette magát a dolgokon és már ismerkedik más lányokkal. Nem bántam meg a kapcsolatunkat,de azt hiszem jobb is, hogy már nem vagyunk együtt. Jönni fog valaki aki mellett lassan, de el fogod őt felejteni! Bízz ebben és nyiss a világ felé, meglátod minden rendbe jön!

20L

2013. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább nem mesélném el az én sztorimat, de hasonlóan depis lettem, majdnem két évig tartott. Aztán az idő megoldotta dolgot. A lényeg, hogy előbb utóbb elmúlnak. Foglalkozz mással, ne gondolj rá ez a legtöbb amit tehetsz. A szerelem pedig jönni fog, amikor majd jönnie kell!:)Amúgy pont erre a helyzetre valók a barátok!:) Písz!
2013. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!