Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha szerelmesek vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szerelmesek vagytok, meddig vagytok hajlandóak telefonon beszélgetni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Mert az én barátomat fárasztja,ha 1 órát beszélünk egymással esténként.Akkor se akar beszélni ennyit,ha én hívom őt.Szerintem,ha igazán szeretne akár utazna is 1 órát naponta,h meglátogasson.Nem tudom,h miért sok neki a 24 órából 1 órát velem telefonálni,ha már 1 héten csak 2szer alszunk egymásnál,akkor is kb este jön,reggel megy,persze tanulnia kell.
2013. jún. 1. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem ritka a 2-3 óra sem...
2013. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én öt perc után unom.
2013. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát ugye nincs végtelen pénzem, de mondjuk viberen, skypeon vagy mittoménhol ha szeretném a lányt, akármennyit el tudnék vele beszélni. Ha nem, akkor ott már gondok vannak >.<
2013. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ameddig a kártyám le nem merül.
2013. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem egyszer csináltam 50 ezres számlát muteréknak, úgyhogy nem sokat :D
2013. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát amíg le nem fogy a pénz a telójáról :DD ...am max 1óra..ha van téma elég, ha nincs akkor a fele is elég.
2013. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 órák simán voltak, mellette én is 1 órát utaztam (130 km/h átlag), de nem volt probléma... szerintem teljesen normális ennyit telefonálni, ha nincs más megoldás.
2013. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15 perc max, most mit dumáljak feleslegesen?:D
2013. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én már sokszor beszéltem, beszéltünk 1-1,5 órát. Igaz, nem mi fizettük.

Most én fizetem, de így sem ritka a félórás beszélgetés közöttünk.

F.

2013. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk volt a két szám között ingyen hívás. Volt egyszer öt és fél óra.:)
2013. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!