Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső az oka a visszautasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső az oka a visszautasításnak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Fiú lány barátságban ha a fiú bepróbálkozik és a lány visszautasítja az valószínű a külső miatt van?
2013. jún. 2. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy csak nem akarja elrontani a barátságot:)
2013. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amiatt is lehet vagy csak fontosabb neki a barátságotok.
2013. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Speciel én nem jönnék össze fiú barátaim egyikével sem, pedig jó kanok ;) Az ok: nem akarom, hogy egy esetleges szakítás után a baráti kapcsolatunk is elvesszen.
2013. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egysezr egy fiú bekerül egy lány barát zónájába, akkor a büdös életben nem fog onnan kiszabadulni. Lehet az akár a világ legdögösebb pasija is.
2013. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Buran ***** válasza:

Szerintem van hozzá köze a külsőnek is.


Mindenki tudja, ha egy barátságban az egyik fél bepróbálkozik, ott a kapcsolat lejtőre kerül, ugyanis átszakad az érzelmi gát.


Szóval szerintem igen, a külsőnek is köze van hozzá, de ha barátok vagytok, le tudtok ülni és megtudjátok beszélni is

(És akkor, ha mindketten őszinték vagytok a másikkal, akkor kiderülhet minden miértje)

2013. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondva, lehetséges ez oknak. Sok fiúbarátom van, és volt akivel azért nem jöttem össze sok gondolkodás után, mert szinte egyáltalán nem tetszett külsőre, becsapnin meg se magamat, se őt nem akartam. Volt, akivel többre értékeltem a barátságot, minthogy összejöjjek vele. Ettől függetlenül a jelenlegi párommal legjobb barátok voltunk egy évig mielőtt beleszerettem, szóval nem mondom azt, hogy nem lehetséges, pedig ő sem egy adonisz. És mégis van valami benne, ami miatt lehetett a szimpla barátságból kapcsolat.

Bonyolult egy dolog ez kérem szépen :D

2013. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!