Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem figyel rám, le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem figyel rám, le se szrja ha problémám van elég önző utána csodálkozik hogy ordibálok vele?!

Figyelt kérdés
Nem érdekli semmi magán kívül és ha elmondom neki a problémáimat elég világosan nem foglalkozik vele csak "óó hát az nem jó" válaszokat ad és ugye bennem meggyülemlik a stressz és rá egy pár nappal ordibálok vele és akkor még ő van kiakadva hogy én ezt miért csinálom..már baromira elegem van belőle a családommal is csak a gond van ő az egyetlen akibe megbízok,de mivel nem érdekli ezért el sem mondok neki semmit...megoldás ha szakítok vele?

2013. jún. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Éppen kérdezni akartam, minek vagy vele.
2013. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet sajnos.Ha szólok,akkor én vagyok a hisztis pics@,és azzal jön,hogy ő unja.:DDD
2013. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy empatikus figura a barátod. De ha jól látom, még nem próbáltad meg higgadtan megbeszélni vele a problémátokat. Az megérne egy próbát.
2013. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se empatikus.Nekem is volt hasonló.Csak az mindig lekezelt ,hogy ne most beszéljük meg vagy ne magyarázkodjak.A családja is ezt csinálta.Később volt még egy hasonló párom.Őt úgy kezeltem mint te.Folyamatosan veszekedtem vele,mert nem akart soha végig hallgatni.Szóval már 3 hónap után erősen fájt a gyomrom.Végül depressziós lettem ,és nem mentem kiállni magamért senki előtt csak rá 15 évre.

Ennyire káros az ilyen kapcsolat.

2013. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!