Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk/Lányok ti hogyan kezelize...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok ti hogyan kezelizek a szakítást? Hogyan viselkedtek utána?

Figyelt kérdés

Isztok? Sírtok? Nevettek? Tomboltok? Lesz*rjátok?

Hogyan visrlkedtek mikor kiderül, hogy vége?

Írjatok párat.



2013. máj. 25. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből a felsorolásból főként sírok és tombolok, természetesen a négy fal között.
2013. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 3 helyen ütöttem át az ajtómat, az öklöm mérsékelten zúzódott, sírtam, elmentem egyet sétálni egy doboz cigivel, ami el is fogyott mire hazaértem, és hétvégén persze úgy bebasztam mint annak olyankor a módja..
2013. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinél divat ez az ököllel verés? Fszért nem a párnát ütitek már bocs, de jó, köszi, hogy leírtad.
2013. máj. 25. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A párna öklözés mire jó? Ha már fájnia kell, fájjon rendesen...
2013. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert amíg azzal foglalkozol, hogy kívül fáj, nem foglalkozol azzal, hogy belül fáj.
2013. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én csak szimplán visszaálltam arra a szeszdózisra ami azelőtt volt norma mielőtt összejöttünk, egyébiránt nem nagyon reagáltam le.

16/F

2013. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb. akkor szakítottunk mikor kiírtad a kérdést.. azóta sírok.. nincs étvágyam ha nagy nehezen letuszkolok valami kaját a torkomon azt kihányom..nem tudok koncentrálni..
2013. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon szakaszos volt. Április elején szakítottam az első szerelmemmel. Megcsalt, többször is de mindig megbocsátottam, mert ő volt az első komoly lány az életemben. Aztán amikor betelt a pohár akkor kidobtam. Az első szakasz az nálam a teljes kétségbeesés volt, ilyen kérdések zajlottak le a fejemben, hogy "leszek e még valaha szerelmes" vagy "jézusom, nem találok majd nála jobb lányt" meg a többi baromság ami ilyenkor szokott lenni. Ez volt kb 1 hétig, ezalatt alig aludtam, sehova sem mentem. Aztán a következő szakaszban elhatároztam, hogy nyitottab leszek az új dolgokra, új emberekre. Ha valahova hívtak mentem, rengeteget buliztam, ismerkedtem (nem csajoztam). Elfogadtam, hogy most valaminek vége és az szép volt jó volt, de nem csak egy nő miatt lehet létezni, egyedül is jól fogom érezni magam. Ahogy ezt sikerült kimondani és tényleg komolyan is gondolni jobban lettem. És szerintem ez látszott is rajtam, mert kb 3 héttel a szakítás után megismerkedtem a mostani párommal. Tudom ez kevés gyásznak hangzik, hogy 3 hét múlva újra van valakim, de pont ez a lány ébresztett rá, hogy a végén én már csak ragaszkodtam az exemhez, mert az első szerelem volt, de igazán már nem akartam vele lenni, mert csak szenvedés volt együtt. Aztán ezzel a lánnyal iszogattunk és mertem lépni, szóval sikerült felszednem. Nagyon jó most vele minden, én is igyekszem azokat a hibákat nem elkövetni mint az elsővel és asszem kezdem megszeretni az újat is. Az exem már nem érdekel. Én azt tanácsolom, hogy fel a fejjel, ha nem magadat sajnálod és próbálod minden helyzetben élvezni az életet, akkor a gyásznak hamarabb vége lesz és hamarabb is találsz új párt magadnak.


22/f

2013. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!