Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van miért idegesítenem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van miért idegesítenem magam akkor, ha a barátom egy lány kérésére küld magáról képet?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon jó a kapcsolatunk. Nem szoktam féltékenykedni, tudom hogy beszél már lányokkal, de ilyen még nem fordult elő. Teljesen véletlenül láttam meg a levelezést, mert elfelejtette bezárni. Ő nem tudja hogy láttam...Kicsit bánt a dolog mert nekem is ritkán küld magáról képet. Rákérdezzek nála, vagy hagyjam az egészet és felejtsem el? 17/L
2013. jún. 2. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már nem normális.Kérdezz rá.Mi ez.Ha olyan akkor meg szakíts.
2013. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá szerintem is, hogy mégis mi a fenének küld magáról képet más csajoknak...
2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá.
2013. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs amíg nem a háztartási kekszről küld képet XD
2013. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
te ismered, ha nem igazán bízol benne akkor kérdezz rá, én is ezt tenném. de egyszer nekem is küldött egy srác képet, úgy hogy volt bnője, mert én is küldtem magamról és úgye akkor már illik neki is küldenije:) ettől még szerethet, de kérdezd csak meg, hátha megnyugtat:)
2013. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat és a bátorítást, rá fogok kérdezni:)
2013. jún. 2. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
A pasik nem megbízhatóak ha netről van szó és lányokról, tehát nyugodtan kérdezz rá:)
2013. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!