Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy testes srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy testes srácnak hogyan lesz vékony barátnője?

Figyelt kérdés
Sok időbe telik ez az ilyen srácoknak vagy hogyan?
2013. jún. 2. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
volt egy egyetemi tanárom, van kb 140 kila és olyan nője van, hogy menten feláll rá a méretes kékeres
2013. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem pénz kérdése...
2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pénz.

Vagy jó szöveg. Példa: ismerek egy 21 éves szőke, szép arcú lányt. Van egy 5 éves gyereke. Kidobta a 35 éves pasija, erre egy 50 éves fószerrel kezdett el járni. Nincs pénze, nincs szép háza, nem néz ki jól, és túlsúlyos. Eléggé. Viszont nagyon humoros a pasi.

2013. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20:22 : Hát nem tudom, látok nem túl nagy számnak látszó ilyen srácokat is vékony nőkkel. E-s rendszámú autó pl....
2013. jún. 2. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom olyan 98 kg volt, én meg kb. 52 akkoriban, mindketten 170 cm körüli magassággal. Ráadásul én futottam utána, mint egy pincsikutya. :D
2013. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hyatt ***** válasza:

esetleg... meg merem kockáztatni, hogy akadnak olyan lányok akik kedvelik a testesebb srácokat. Nincs ilyen szabály hogy soványhoz-sovány, vékonyhoz-vékony...

Van nem is egy olyan ismerősöm akinél jó pont

2013. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó szöveg, határozott fellépés.
2013. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog lehet mögötte.

Vannak lányok, akik kifejezetten a nagyobb darab srácokat kedvelik. Én is így vagyok vele, bár mondjuk én nem vagyok egy nádszálkisasszony, de a túlgyúrt meg a gebe test nekem egyszerűen nem jön be (mondjuk a szumóbirkózó alkatok sem, de a picit macisabbak már simán).

Az is lehet, hogy az adott srácnak nagyon jó kisugárzása van. Humoros, karizmatikus, kreatív.

Meg hát van az, aki a pénzével hódít.

2013. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:

A génjeinkbe van kódolva milyen típusokhoz, milyen vonásokhoz vonzódunk. Semmi köze ennek a pénzhez. Sokszor van, hogy az ellentétek vonzzák, igaz ez a testalkatra is.

Én is láttam már nem egyszer testes férfiakat karcsú szép nőkkel és láttam vékony férfit is testesebb nővel. Baáráti körömben is van egy kifejezetten apró 45 kilós lány, mindig is hatalmas, már-már gorilla felépítésű kb. 120 kilós faszijai voltak és végül férjhez is ment egy ilyen pacákhoz. Szeretik egymást, jól megvannak, gyerekük is született nemrég és a fickó nem pénzes!

Én arra jutottam, hogy mivel a csaj családjában mindenki kis termetű, így az emberbe tudat alatt bele van kódolva, hogy milyen géneket szeretne átörökíteni az utódoknak és alapból olyan típushoz vonzódik. A gyerekük már biztos nem lesz pici, törékeny alkat.

26F

2013. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sehogy !!!


FOGYÓKÚRÁZZÁL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!