Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell egy vékony fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy vékony fiút támadni, hogy gyúrja ki magát, mert csak úgy lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Én csak 52kg vagyok, viszont nem érem el a 170cm magasságot sem, szóval inkább szálkásnak mondanám magam, nem tudom miért kell erőltetni ez a gyúrást, így is fordult már utánam gyönyörű lány az utcán vagy bámultak csajok buszon, szemezni is szoktak lányok velem időnként, persze a legtöbb lány észre sem vesz, de pont ez a léneg, így könnyebb észre vennei, ha valakinek bejövök.

Most tudom, hogy sokaknál a nagy mackós, szőrös fickók a nyerők, másoknál meg a magas vékonyak, megint másoknál a kigyrút kopaszok, másoknál a hosszú hajú rockerek.


2013. febr. 10. 01:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
fogalmad sincs mi az edzés lényege....
2013. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
NEEE halgass rájuk, tönkre ne tedd magad! Én is sok olyat látok, hogy hozzád hasonló srácok szép lányokkal vannak!
2013. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"így is fordult már utánam gyönyörű lány az utcán vagy bámultak csajok buszon, szemezni is szoktak lányok velem időnként,"


Épp ez a lényeg, rengeteg lánynak bejön a te fajtád, alkatod.

Tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Aki elhivatottságból sportol, tegye, biztos ő is fog tetszeni lányoknak, de neked nem kell.

2013. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok 170 centi és énis vékony vagyok! De szélesek a vállaim, mozgok rendszeresen ezért jó a kiállásom. Sztem ne gyúrd ki magadat idővel meg úgyis emberesedni fogsz. De mondjuk járj el sportolni valamit, hogy edzett legyel!
2013. febr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

azért mert a 170/52 egy sovány női arány.

ennyi.

de 17-18 éves korig ez nem gond,kiscsaj vadászatnál mindegy.

viszont a nőknek már férfi kell,nem kisfiú.

2013. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Edzés az nagyon fontos minden ember életében, ettől lesz önbizalmad,ha minden nap mozogsz, sportolsz, tökmindegy hogy mit csak fejlessze az erőnlétet és az állóképességet, ennyi.aki meg azt hiszi hogy gyúr és egyből lesz csaja az hatalmasat téved.
2013. febr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az edzés nem egyenlő a "100 kilóra gyúrással", sportolhat, de maradjon vékony, mert sok NŐNEK is az jön be. Huszonéves nőknek, nem kis tizenéves csitriknek.
2013. febr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ma is láttam jó néhányat. 25 körüli csaj, talán még több, szövetkabát, komoly öltözet a "kis ribikhez" képest, vele a srác, olyan 60 kg. körüli lehetett, helyes arcú, nem is túl magas. Egyre több az ilyen pár.
2013. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk én úgy gondolom, hogy a mai világ nagyban megváltozott. Már nem a jó vadász a férfias, egyszerűen a mai világ férfijának nincs szüksége a nagyobb izomzatra. Amúgy meg ha megnézed a benszülötteket meg is cáfolom magamat abszolút nem izmosak, hanem vékonyak és szálkásak.
2013. febr. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg ha megnézed a benszülötteket meg is cáfolom magamat abszolút nem izmosak, hanem vékonyak és szálkásak."


Ezt már én is sokszor leírtam. Ha már ez a "jó vadász" duma. A férfiak az őskorban együtt mentek vadászni, futni kellett, fára mászkálni, liánokon lógni, stb. Én azt igencsak nehezen tudom elképzelni, hogy 120 kiló izommal működött a dolog. Hiszen a mamutot még azzal se tudta "leteperni", oda fürgeség, vékonyság kellett, meg ez a vékony fiúcsapat, akik együttműködtek, meg könnyen szétszaladtak, meg össze, stb. Nem véletlen gerjednek az átlagban vékony focistákra is a csajok.

Bár itt nem is annyira a "jó vadászat" a lényeg ebben, de mindegy.

2013. febr. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!