Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha két fiút szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha két fiút szeretek? Van baratom es egy masik fiura gondolok megis

Figyelt kérdés
Van barátom 9honapja. olyan 3-4honapja teljesen megromlott a kapcsolatunk. mar a szex sem olyan jo. mar nem vagyok szerelmes. es megismertem egy masik sracot es nem tudom hogy mit tegyek. mert vele minden jo vele onmagamat adhatom. viszont baratomat nem tudom otthagyni. ennek az oka a kotodes sajnalom tudom hogy szeret de nekem ez mar igy keves es nem vagyok boldog a kapcsolatban. nemtudom mit csinaljak. felek ettol a masik sractol hogy.nem mukodne sokaig. :/

2013. jún. 3. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármi is történik mondd el a barátodnak! Ne húzd az agyát meg az idejét!! Úgyis vége lenne előbb utóbb!
2013. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég önző játék amit folytatsz! nagyon beakarod magad biztosítani! Hagyd el a jelenlegi párod szerintem, mert ez nem állapot! Ha korrekt vagy, megteszed, a másik sráctól függetlenül! Amúgy ez már kapcsolatfüggőség...
2013. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:

Szépen mondd el ezt a jelenlegi barátodnak és szakíts, persze benne van a pakliban, hogy a másikkal is csak most jó, aztán majd pofára esel, de a jelenlegivel ez már így se-úgy se működne. Szakíts, ne húzd az idejét, hagy találjon ő is magának egy másik lányt akivel szeretik egymást.

26F

2013. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dzsoblack válasza:

Nem lehet hogy azért romlott meg a kapcsolatod mert túl nyitott voltál az ismerkedésre? Mégha nem is tudja de érzi hogy Te nem koptatod le azokat akik rád hajtanak hanem elbeszélgetsz "mert abban ugye nincs semmi". Ez tönkre teszi és gondolom már nem a régi önmaga. Ha ezzel az új, épp jónak tűnővel is ezt teszed, ugyanez lesz az eredmény mert ő is csak addig laza ameddig ő füzőget és nem azon gondolkodik hogy ő helyette már ki. A jövőre nézve azt javaslom hogy ne félseggelj egy kapcsolatot. Vagy szeretsz valakit és akkor tiszteld vagy nem és akkor meg hagyd békén. Ezt a mostanit már nagyon nehéz lenne rendbehozni.

Légy vele őszinte és engedd el.

2013. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat. igen az lesz a legjobb ha szakitok vele. a kapcsolatunk mikor megromlott egyaltalan nem beszelgettem fiukkal. meg nagyabol senkivel. kicsit besokaltam emiatt. talan ez lett a baj hogy bezartnak ereztem magam es kiakartam törni. az lesz a korrekt ha mindent elmondok. mostmar biztos vagyok onmagamban
2013. jún. 4. 09:55
 6/8 dzsoblack válasza:

Na igen. A másik véglet sem egészséges egyáltalán. Csak arra nem gondoltam mivel megismerkedtél valaki mással. Az arany középútat kell megkeresni.

Aztán ha megromlik egy kapcsolat, akkor érdemes először azt befejezni mielőtt másokkal ismerkedsz. Senki nem fog rád jó szemmel nézni, mert nem tárgyakról van szó. Tárgyról amit ha megunsz, előbb keresel egy másikat és csak aztán dobod el nehogy nélkülözz. Erre vigyázni kell, mert hasonó bánásmód benned is mély sebet hagyna.

2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szakitottam barátommal, nagyon megviseli de ugyis túl teszi magát rajta. én meg most egy ideig szingliskedek aztán majd alakul a dolog ahogy kell.
2013. jún. 6. 17:21
 8/8 anonim válasza:
Először tanulj meg írni, aztán pasizz!
2013. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!