Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy nálam húsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nálam húsz évvel idősebb pasival. Ő járni akar velem. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 60 éves vagy, akkor hajrá.
2013. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rajta.
2013. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi döntsük el helyetted? Azt csinálsz amit akarsz.
2013. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

te is fiú vagy e,

merthogy az írásodból ez nem egyértelmű,

2013. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elmúltál már 18?
2013. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NE! Tapasztalatból mondom. Mit érzel iránta egyáltalán? Szereted? Vagy csak a pénze kell ( ha van, és ezen ne sértődj meg!) Amúgy tényleg nem túl jó ötlet, ha most nem is, idővel biztos kialakul egy hatalmas szakadék köztetek. ( nagyon ritka szerintem, hogy mindig egyforma lesz az elképzelésetek, pl. kirándulás, buli, nyaralás, gyerek, stb...) Mit érzel iránta, stb, ezeket jó lenne leírnod ( akár ide is) , talán jobban tudnánk valamit írni...
2013. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem írtál: Te mit akarsz?
2013. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működne, túl sok a korkülönbség és szerintem az sem mindegy hogy hány évesek vagytok.
2013. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért ne működne? Apám és nevelőanyám között 16 év van és 2 év után összeházasodtak.. De valamit nem irtál le. 1. Hány évesek vagytok? 2. Fiu vagy vagy lány? 3. Hogy érzed, képes vagy vele egy kapcsolatra?
2013. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!