Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évnél idősebb gyermeked jár...

2 évnél idősebb gyermeked jár vagy járni fog bölcsődébe? Miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 15:12
1 2
 1/15 nittababy ***** válasza:
56%
nem mert kb amit keresnék azt rákölteném a bölcsődére akkor ennyi erővel itthon is lehetek vele!!
2012. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 krisztivan ***** válasza:
2 évesen kezdi a bölcsit.Pénz hiány miatt:-((
2012. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár, azért mert szerettem volna vele itthon maradni 3 éves koráig és úgy néz ki, hogy bírni fogjuk anyagilag, nem kell visszamennem előbb dolgozni. Hónap elején múlt 2 éves a kislányom.
2012. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert vidéken a mi közelünkben nincs bölcsöde. Behordani nem tudnám munka mellett 15km-re! Ezt az évet kihúzzuk valahogy anyagilag, + kiélvezem minden percét, mert a második gyermekem és több pici nem lesz már nálunk - gyorsan megnőnek! :)
2012. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szintén pénzhiány... de abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy anyukám elmegy vele nagyszülői gyesre, így nem kell bölcsibe hordani.
2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen járni fog,muszály dolgoznom anyagi okok miatt ,ha tehetném itthonmaradnék vele.
2012. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jár, 21 hónapos kora óta.

Mindig is úgy terveztem, a két gyerkőc között visszajövök dolgozni, szerencsére volt hová.

Mondjuk eredetileg csak 25 hónaposan kezdte volna, de engem visszahívtak előtt, és ez nem az a világ, ahol nemet mondhattam volna.

Az első 4 hónap pokoli volt, nagyon sokat volt beteg, nehéz volt beosztani az időt, nem mertem vele otthon maradni stb.

Aztán belejött mindenki, a kisfiam sem tapadt úgy rám, lettek kis barátai, most hogy jó idő van, sokat csavargunk munka után erre-arra.

2012. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert jön a következő, és minek menjen, ha úgy is itthon vagyok. Meg úgy terveztük, hogy maradok vele az oviig. Egyszerűen élünk, de megélünk!
2012. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 éves és 8 hónapos lesz szeptemberben, amikor kezdi a bölcsit. Végülis már kibírtuk volna azt a 4 hónapot az oviig, de így alakult. Mikor beírattam még azt hittem, hogy nagyon nehezen jövünk majd ki a GYES-ből, de a férjemnek idő közben jobban alakult a fizetése, így végülis akár itthon is maradhatnék vele, de már nem variálok.
2012. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fiam csak délelőttre megy szeptembertől.Magánbölcsi,szóval rugalmasak,ha nem viszem minden nap,az sem baj. Nagyon igényli a társaságot,nincs kisgyermekes ismerősünk,úgyhogy ez a megoldás maradt.
2012. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!