Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem férfi a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem férfi a nők szemében, akinek nincs munkája frissen végzett egyetemistaként és a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Olvastam ma egy kérdést és egy lány teljesen lekezelően beszélt a kérdés írójával, és losernek nevezte a fentiek miatt.
2013. jún. 3. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ja, mert Pesten kolbászból van a kerítés és mézeskalácsból a házfal, marcipánból meg a zöld fű és sosem esik, állandóan süt a nap.


Egy Pesti.

2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen diplomája van. Nem mindegy, hogy filozófusnak tanult és élete végéig otthon fog a szüleinél filozofálgatni (vagy a mekiben esetleg), avagy pl. mérnök diplomája van és csak idő kérdése és úgy is eltud helyezkedni, mert szükség van rá!

Ergo igen, valahol számít, hiszen én nőként nem szívesen kötöm össze az életemet olyan valakivel, akinek örök életében bizonytalan lesz a bevétele. Persze ma már sajnos mindenkinek az, úgyhogy talán nem ez a legjobb megfogalmazás.

Én is egyetemista vagyok, tudom milyen az, amikor ott áll huszon évesen a "gyerek" egy szál semmivel. Ha én úgy látom, hogy igenis életképes szakmája van és be fog ez indulni, akar állást találni, keres, megy utána, akkor abszolút nem zavar, hogy egyelőre még nincs melója és otthon él. :) Én is leszek így ezzel egy darabig valószínűleg.

2013. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nekem volt párom 24 évesen szüleivel élt. dolgozott, közösbe szállt be, meg saját kocsija van (amiért Ő dolgozott meg), mondta h saját lakást akar venni, arra gyüjt nem panel albiba 4 nm-n r.hadni, mivel 20on évig kertes házban élt, ezt szokta meg
2013. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12-essel értek egyet.

nem a ház megléte vagy nem léte számít, hanem hogy lássam benne a motivációt, hogy akar valamit kezdeni az életével

törekvést és kitartást ami szükséges egy család eltartásához

valamint megvalósítható célokat

2013. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit beszélnek azok a hü**e pi**ák akiknek a seggük alá tolnak mindent? Hmm? Senkit szerintem csak a hozzájuk hasonló beképzelt riba*cokat.
2013. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 30 leszek, és otthon élek, így a legolcsóbb. Egyébként a másoddiplomám csinálom, fontos, hogy tanuljak, ha később jól szeretnék élni. Egyébként nem érdekel, mit gondolnak mások erről. Nem vagyok nyafogós p.csa, amiért még otthon lakom.

(csak zárójelben: Spanyolországban akkora a válság, hogy 20-45 közöttiek többsége visszaköltözött a szülői házba...).

Szóval nem kell, hogy albérletért fizess csak azért, hogy ne otthon légy.... ha nincs még saját lakásod, majd lesz, emiatt ne izgulj.... :)

2013. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!