Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mért nem? 16 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mért nem? 16 éves lány vagyok de nem kellek senkinek se. Nem nagyon izgat, hogy legyen barátom mert most nem ez a legfontosabb, de azért néha felmerül bennem a kérdés, hogy mért nem tetszem senkinek sem.

Figyelt kérdés
Eddig nem volt senkim se. De hát akkor is. Ettől függetlenül teljesen jól érzem magam most. Olyan szabadnak :D de mi lesz később? de szerintem a természetem miatt :D megrögzött parancsolgató vagyok. Na szóval azt akartam kihozni, hogy FIÚKÁK nektek nem kellenek a parancsolgató lányok ugye?
2013. jún. 3. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
attól, hogy ennyi idősen még nem volt senkid az nem jelent semmit
2013. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"megrögzött parancsolgató vagyok. Na szóval azt akartam kihozni, hogy FIÚKÁK nektek nem kellenek a parancsolgató lányok ugye?"


Hát nekem nem nagyon!

2013. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Thom12 ***** válasza:
100%

Nem kell!

Én sem parancsolgatok, de el se viselném!

2013. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
nem kell parancsolgató. lehet h csúnya vagy
2013. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Se lány se fiúka nem jó ha parancsolgat.


Olyan akarsz lenni mint Bejááá?

2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom elviselni ha parancsolgatnak, de hát ez én vagyok. Természetesen teljesen más ha megkérnek akkor azért megcsinálok bármit mégha nincs is hozzá kedvem. A parancsolgatás viszont nálam annyira nem jön be hogy csak azért se csinálom meg amit mond, lehet hogy ez gyerekes de ez vagyok én.

23/F

2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát ha az ágyban is domina vagy akkor tuti nö lehetsz.
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat xdxdd egy kicsit lehet túl drasztikusra sikeredett! :DDDD azért annyira nem durva. csak nem szeretem ha megmondják mit csináljak és szeretem ha kezembe tartom a dolgokat. és másokat idézve "anyás" vagyok.
2013. jún. 3. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem LÁNYKÁK kellenek*-* Amúgy nem értem mit akarsz. Ilyen egyszerű kérdést feltenni? Kérdezz nehezebbet!
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik fiú akarja, hogy a csaj parancsoljon neki? Max az ilyen 50 kilós divatb*zik akiknek jó ha a b*zis hajuk mellett van szabad idejük...
2013. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!