Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az az 5 legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az az 5 legfontosabb tulajdonság, amit feltétlenül elvárok egy lánytól?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen kérdés a lányoknak, gondoltam, most megkérdezem a fiúkat is.

Szóval srácok, nyilatkozzatok! :D Csak őszintén. :)

Mi a fontos nektek egy lányban?

Lehet külső és belső tulajdonság is.

Belső tulajdonságoknál ilyesmire gondolok, hogy pl. legyen: kedves, megértő, vicces, rendszerető, házias, stb.

Vagy vannak olyan külső tulajdonságok, amit mindenképp fontosnak tartotok, pl. legyen: magas, vékony, zöld szemű, hosszú combú, stb.


Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mi lenne az 5 legfontosabb dolog egy lányban! :)


2012. márc. 21. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Főzés, takarítás, feltétlen engedelmesség, nagy mell, jó segg
2012. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Nyelje le! Más nincs ...
2012. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
rendes, hűséges, őszinte
2012. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

Gerjedjek be rá, ahogy kinéz.

Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok.

Szexuálisan ne legyen problémás: szűz, fapi.na stb.

Tisztességes legyen.

Lehessen vele nevetni.

2012. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Legyen sportosan nőies, kedves, szeretetteljes, legyen humorérzéke és gondoskodó.
2012. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Humoros

Értelmes, lehessen vele társalogni komoly dolgokról is

Kedves, helyes arc

Ne legyen nagyon molett(80kg feletti), de sovány sem

Igényes-normális tiszta ruhák, ápolt haj, nem túlzott smink

Hűséges


Bónusz: szeressen kimozdulni, kirándulni, utazni.


23/F

2012. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Szeressen úgy, ahogy jelenleg vagyok. Számomra fontos a hangja is, előny, ha selymes, megnyugtató. Továbbá az sem gond, ha a későbbiekben családban gondolkodik (tehát nem ilyen "városk*rvája"; házasság, 1-2 gyerek). Külső tulajdonság? Hmm, ne legyen nálam nagyobb darab és a szeme... Na az, ami igazán meg tud fogni. Asszem' ez így pont 5.
2012. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, az offért, de 39% te egy előző kérdésnél hőbörögtél, hogy természetes dolog megcsalni a másikat, most meg feltételként leírod, hogy legyen hűséges az adott alany és fogadjon el...na ez már krva szánalmas barátom, igazi féreg vagy.


Kérdésre: humoros, művelt, szeressen sportolni-velem együtt, legyen egy vadállat az ágyban, ne öltözzön túl extrémen.

2012. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Humoros, kedves, romantikus, normál testalkat (se kövér, se anorexiás) mosolygós
2012. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem azt mondtam, hogy természetes. Azt mondtam, hogyha egyszer véletlenül megtörténik nem omlik össze a világ és benne van a pakliban. Én soha nem csaltam meg senkit. Én is hűséges vagyok és el is várom.
2012. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!