Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy összeköltözni a párommal, hogy lakótársaink is lennének?

Figyelt kérdés

A barátommal már 3 éve együtt vagyunk (22 éves egyetemisták vagyunk), de anyagi okokból eddig nem tudtuk megoldani az összeköltözést. Még garzonból sem lehet olyan lakást találni, ami ne lenne legalább 35-40 ezer egy főre havonta, ennyit meg sajnos nem tudunk rá szánni.

Arra viszont most nyártól valószínűleg lenne lehetőségünk, hogy egy olyan albérletbe költözzünk, ahol lenne még rajtunk kívül 1-2 lakótárs. Tehát mi lennénk egy szobában, a másikban meg (most még) idegenek. Így kijönne kb. 25 ezer ft/főre.

Szerintetek ez mennyire jó megoldás? Milyen az, amikor egy pár osztozik a lakáson másokkal? Pl. a szex hogy oldható meg, ha közvetlenül egymás mellett van a két szoba, és nyikorog az ágy, mennyire "illik" hangoskodni, "illik"-e együtt elmenni fürdeni?

Barátaink voltak hasonló helyzetben, azt mondta hogy sok vita volt a lakótárssal ilyen-olyan dolgok miatt és ez az ő kapcsolatukra is kihatott.

Tapasztalatok, vélemények?


2013. jún. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
érdemes mondjuk egy ismerős stabil párt keresni , és neki kfeldobni a labdát, ergó ismerősökkel könnybeben kijön az ember, mint idegenekkel...
2013. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi 6-an laktunk egy albérletben, én párommal, +4 fő.

Izgalmas, érdekes, de persze kompromisszumkéség is kell.

2013. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mmano88 ***** válasza:

Én külföldön élek ugyan így a párommal, +3 fő: 1 magyar csaj, 1 szlovák csaj és egy cseh srác. :D

Előtte nem ismertük egymást, de nekem tetszik így. :)

2013. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerőssel, haverral nem ajánlom, mert csak összeveszés lesz, hacsak nem mindannyian szartok mindenre, mert akkor az sem érdekel ha ő nem csinál semmit vagy éppen csinál és fordítva.

Szex kérdés: Mint tapasztalt, laktam pár mellett, vékonyak voltak a falak, a csaj sikongatott, meg áthallatszott a csattogás is, én köszönöm de nem kértem belőle. Ha ti is ilyenek vagytok, akkor inkább kívméljétek meg a másikat és magatokat is a kellemetlen helyzettől. Magyarán, azért, hogy együtt lehessetek, ne legyetek önzők, ne fogjátok majd a "de mi is fizetjük a részünket" érvel, mert nem tartom az ilyet fernek.

2013. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én most így lakom, a páromé a lakás, de van még két lakótársunk. Mi lakunk a nagy szobában, ők egy-egy kicsiben. Én nem élvezem különösebben, sokkal jobb lenne, ha ketten lennénk. Én úgy vagyok vele, hogy először megpróbáltam visszafogni magam szex közben, most már nem érdekel, hangos vagyok, ez van. Szoktunk együtt fürödni is. De pl. idegesítő számomra, hogy együtt élünk, de nem mehetek ki meztelenül a fürdőbe szex után, hanem fel kell öltöznöm, hogy megtegyek egy métert, utána meg levetkőzzek, meg suttogva kell megbeszélnünk a dolgainkat, ha nem akarjuk, hogy más hallja.

Továbbá kaptam már nőgyógyászati fertőzést a lakótársam miatt, ugyanis kiderült, hogy nem emeli fel az ülőkét, amikor keféli a wc-t. Így a "lé" frankón rácsepegett.

Meg agykirohasztó zenét hallgatnak, és néha büdös tőlük a lakás. Takarítani meg hát nem nagyon akaródzik nekik.

Én sajnos nem tudom őket eltávolítani még egy fél évig legalább, meg egyikük már előbb itt volt, mint én, de ha most költöznék, tuti hogy inkább fizetnék egy tízessel többet, de ketten lakhassunk.

2013. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik olyan albérlet is, ahol minden szobának saját fürdőszobája van, és csak a nappali, konyha közös - én is ilyenben lakom. Itt viszonylag el vannak szeparálva a lakók, mindenki úgy éli a szexuális életét, ahogy neki jó - szerintem nektek is ez lenne az ideális.
2015. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!