Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek is ilyen nehéz összeköltözni a barátnőtökkel, vagy hülyének néz?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat. Felhoztam a témát, beszélgetés szintjén, hogy mégis tudjam, mire számíthatok a barátomtól. Erre csak annyit válaszolt, hogy az nem olyan egyszerű. Kérdeztem mi a probléma. Válasz: sok minden. Ettől nem lettem okosabb. Pár héttel később ismét rákérdeztem, de rögtön témát váltott, és megkért, hogy ezen többet ne cirkuszoljak, mert azt ő senkitől sem tűri el.

Részemről akár már holnap tudnék költözni bárhová városon belül. Nem a világ másik felére költöznénk. Így aztán nem értem, hogy mi ebben az amiért nem olyan egyszerű. Inkább az az érzésem, hogy hülyének néz. 30-asok vagyunk mind ketten.

Vélemények? Van valakinek valami kézzel fogható ötlete, hogy mi lehet az a nagy probléma, ami miatt nem költözhetünk össze?

Mielőtt valaki írná, nem nős, élettársa volt, de szétmentek még mielőtt megismerkedtünk. Valami más lehet.



2013. máj. 19. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

esküvő után illenék összeköltözni.

inkább azt kéne tudni, tényleg komolyan gondolja-e a kapcsolatot. ha igen, előbb-utóbb úgyis összeköltöztök - jobb esetben.

2013. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Még nem érzi elég erősnek a kapcsolatotokat, ahhoz, hogy a hétköznapi intimitásait is megossza veled. Valószínű, rosszak a tapasztalatai.
2013. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pain for Pleasure ***** válasza:

Abban nem értek egyet az első válaszolóval, hogy esküvő után illik összeköltözni, együttélés során lehet igazán megismerni a másikat.

Lehet az előző élettársával azután romlottak el a dolgok, miután összeköltöztek és emiatt fél vagy nem gondolja veled komolyan a kapcsolatot, esetleg nem akarja elsietni.

2013. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Na akkor még egy kérdés hozzátok, kedves válaszolók.


Ti mennyi idő tudjátok eldönteni, hogy az adott nővel akartok-e komoly kapcsolatot vagy sem?


Mert ezt csak női szemmel tudom nézni. És nekem ehhez elég egy fél év. Ezért vagyok kíváncsi rá, hogy egy férfinak ez mennyi idő. Tudom emberfüggő, de valami átlag csak van.

2013. máj. 19. 10:28
 5/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Én nő vagyok, de ez tényleg nagyon egyénfüggő. Ismerek olyant, aki már 3 hónap után összeköltözött a barátnőjével, olyant is, aki több év után tette ezt.
2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 omba ***** válasza:
100%

Szerintem nem az összeköltözés a probléma,hanem az a sültparaszt mód, ahogy kommunikál veled.

Feltettél egy teljesen normális kérdést, amire lehet válaszolni, igaennel, nemmel, netán hosszabban, - de hát ez mi?

Ne cirkuszolj????

2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

omba ez eddig nekem fel sem tűnt. Kösz.


Most hogy így jobban meggondolom az eddigi viszonyunkat, elég sokszor volt ez már, hogy én kérdeztem valamit a jövőre vonatkozóan, ő meg csak annyit mondott, hogy ne cirkuszoljak már ennyit. De ez olyankor is előfordult pl. ha azt kérdeztem, hogy találkozunk-e a hétvégén.

2013. máj. 19. 10:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem akar összeköltözni veled, és azért tereli a témát mert csak azért van veled, mert nincs jobb. Ha összeköltöznétek, úgy kevésbé lenne lehetősége a mobilitásra....

Szerintem meg nincs ebben semmi cirkuszolás, csak gáz a pasi. Beszélgess el vele, hogy te csak feltettél egy kérdést. Több éves kapcsolatnál ez teljesen normális, és marha jó, hogy annyira nem számítasz neki, hogy normális érveket sorakoztasson fel.....Barom....

2013. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kösz. Normális érvet, vagy normális igen-nem választ még nem nagyon hallottam tőle, bármi volt is a kérdés.
2013. máj. 19. 10:40
 10/15 A kérdező kommentje:

"Beszélgess el vele, hogy te csak feltettél egy kérdést."


Ezt már többször megpróbáltam. Elmagyaráztam, hogy nem cirkuszoltam, hanem feltettem egy kérdést, amire szeretnék egy normális választ kapni. Meghallgatta, majd megkérdezte, hogy befejezted végre a hisztizést.

2013. máj. 19. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!