Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyáltalán összejöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyáltalán összejöttetek az exetekkel újra mennyi idő után tettétek? Jobb volt másodszorra?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezett?
2013. jún. 4. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm megtette, pár hét, hónap után. Nem tudom, részletekbe nem avatott be. Azóta is, több, mint 4 éve együtt vannak, boldog, harmonikus kapcsolatban. :)
2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk semmi nem lett jobb. 3 év után szakítottunk, fél évre rá összejöttünk, én kezdeményeztem. egy pár hétig rozsazín volt minden, de elmúlt. viszont ellenpéldák is vannak, úgyhogy én azt mondom jobb megpróbálni mint kétségek között maradni. 20L
2013. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az exemmel 2 év után szakitottunk, és rá kis időre kibékülltünk, de semmi sem volt már olyan mint régen, békülés után is több mint 2 évet voltunk együtt kisebb nagyobb szakitásokkal együtt, pl úgy, hogy neki is volt valakije, nekem is, de végül úgy is egymásnál kötöttünk ki. Aztán ahogy meg ismertem a mostani barátom, végleg szakitottam vele.
2013. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél évig voltunk külön, a barátom kezdeményezett és azóta is boldogan élünk (lassan egy éve)!
2013. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!