Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy elhagytatok valakit, összejöttetek mással, és aztán rájöttetek, hogy mégis az kell nektek, akit dobtatok előzőleg?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi idő kellett a felismeréshez a szakítás után?

2013. máj. 16. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
pont ebben a helyzetben vagyok csak nekem kicsit másabb a helyzet de igen megbántam és kb 5 hónap.
2013. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szakításaim mind jó okkal történtek.
2013. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos én is így vagyok ezzel, a gondom az hogy én szeretem az exemet a mai napig is de a szakítást sajnos muszájból kellett megtennünk, közös meg egyezés alapján.

Az exem el költözött a szüleivel ausztráliába örökre, és a távkapcsolatba nem akart belemenni, meg én sem nagyon mert évekig biztos hogy még Európába sem fog jönni nem hogy haza. Így maradtunk abba hogy zárjuk le az egészet és ne is tartsuk a kapcsolatot hogy ne okozzunk ezzel fájdalmat.

Fél v után kihevertem a dolgot megismertem a jelenlegi barátnőmet akiért nagyon oda vagyok, meg őszintén szeretem, csak sajnos még hiányzik az exem, amit a barátnőmnek is elmeséltem hogy tudjon róla és ne kombináljon ha észreveszi hogy valami nem gömbölyű. Szerencsére ő megérti a helyzetet és segít abban hogy elfelejtsem. Persze sajnos a barátnőmbe egy dolog nincs meg amit az exembe nagyon szerettem, de igyekszik a párom mindent megtenni hogy minden jó legyen.

2013. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az exem elhagyott és rá néhány héttel felszedett egy másik nőt. :( Az a lány se nem szép, se nem okos, semmi sincs benne. (Persze én nyilván elfogult vagyok, mert hát rühellem azt a tyúkot, de sok pártatlan ember is azt mondja róla, hogy klasszisokkal jobb vagyok nála - mondjuk nála egy lyukas vödör is jobb.)

Már több mint fél éve kavarnak, de az exem a mai napig engem keres meg, ha bármi gondja van, akár az új nőjével, akár az élete más területén.

Hetente - kéthetente beszélünk, azután eltűnik, és újra megkeres. :(

Én meg kb kaparom a falat kínomban. Szerintetek van értelme rá várnom, vagy pedig inkább szakítsak meg vele minden kapcsolatot?

2013. máj. 16. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha keress még szeret,várj rá,vagy kérdezz rá hogy boldog-e a kapcsolatában,szerintem teljesen megszakitaní a kapcsolatot nem tudnád megszakítani meg neked is fájna szerintem.
2013. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1, Minek kínoztatod magad azzal, hogy találkoztok?


2, Ha hagyod, hogy újra és újra megkeressen, mikor gondja van, tulajdonképpen soha nem fog rájönni, hogy a csaj semmilyen téren nem a társa, mert mindig lesz, aki megoldja a problémáit, meg lesz, akihez másért megy.


Sétálj el egy szó nélkül... Nem vagy köteles jópofizni vele a szakítás után. Ha annyira hiányzol, utánad megy, ha nem, akkor kár volt az egészért, nem illetek össze.

2013. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es komment alapján az exed egy nem korrekt ember sem veled, sem a barátnőjével. Valószínűleg tudja, hogy még odáig, meg vissza vagy érte, talonban tart, lelki szemetesládának használ és valószínűleg ha nem komolyabb problémája akad a barátnőjével, ideiglenesen elő is vesz a "raktárból".

Ha józan ésszel gondolkodik az ember, már rég meg kellett volna szakítanod vele a kapcsolatot. De ha valaki szerelmes, elhiszem, hogy nehéz józan ésszel gondolkozni.

2013. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hülye vagyok meg minden. :(

De látom hogy nem boldog, és persze hogy nem küldöm el, ha megkeres. Szeretnék neki segíteni, mindig jó tippeket adok a kapcsolatát illetően, és előtte soha egyetlen rossz megjegyzést sem tettem a csajára, sőt inkább dicsértem.

Végülis mindegy hogy ezzel a nővel, velem vagy bárki mással, csak legyen boldog.

De megszakad a szívem, amikor látom hogy a nője közös képeket posztol facebookra, stb. :(

Sehogy se jó ez, ha megszakítok az exemmel minden kapcsolatot, akkor meg abba döglök bele. :(

Tele a hócipőm az egésszel, talán elmegyek apácának. :)

2013. máj. 16. 22:57
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:

Elég értelmes csajszinak tűnsz, kár lenne érted, ha apácának állnál. Ne tedd! :D

26F

2013. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!