Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam valamit? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit? Miért mond valamit, amit aztán a szememre hány?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, az eleje viharosan indult. Kb egy éve költöztünk össze, félreértés ne essék volt ő nélkülem bulizni, meg itt-ott-amott. A barátai elpártoltak tőle, mert valószínűleg féltékenyek a kapcsolatunkra, de ha nem , akkor se pártolnának el miattam, mert velük is jóban voltam.

A lényeg az, hogy 2 napja elég viharos az ég felettünk, és ez engem nagyon megvisel. Női hülyeség, lehet, hogy én ki akarom magamból beszélni, de ő csak ülne a tv előtt és nézné. Ennek ellenére én mondta, mondtam... Aztán a fejemhez vágta, hogy elege van abból, hogy soha nem lehet egyedül, nem mehet még a boltba se egyedül. Ami azért fura, mert ha boltba készül, mindig többesszámban beszél, és szól, hogy menjünk. Tegnap ment volna az egyik haverjához valamiért, de én rossz passzban voltam, szerettem volna menni vele, de egy szóval sem említette, hogy egyedül szeretne menni... ha meg nem mondja, akkor nem gondolnám, hogy probléma , hogy megyek, mennék én is. Mindezt azért kaptam, mert nem hagytam 10 percig tv-t nézni, amíg a problémát akartam vele megbeszélni. A barátaink közösek, közösen hívnak minket, és egyszer sem fordult elő, hogy mondta volna, h x és y pasis estét tartana, most oda menne egyedül. Isten látja lelkem nem lenne probléma. De miért teszi szóvá? Én nem érzem magam ekkora boszorkánynak hogy "félnie" kellene tőlem. Megoldható ez a probléma? Vagy mostantól minden más lesz? Nem tudom mit tegyek, nekem a barátaim és családom 180 km-re vannak tőlem, nem tudok csak úgy elvonulni. Együtt lakunk és ennyi van itt nekem.


2013. jún. 4. 18:54
 1/3 wendy666 válasza:
El kéne magyaráznod a párodnak, hogy mi zavar téged. Valamint fel kéne vetned azt az ötlete, hogy te ma este csajosbuliba mész ő meg menjen el pasibuliba. Ha nem osztja meg veled a problémáját, akkor ott valami igazán mély probléma lehet..
2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de sajnos nekem nincs kivel csajos estét tartanom. sajnos nekem csak olyan "barátnőim" vannak, akik állandóan "el vannak havazva" vagy csak saját magukkal törődnek.


a gond az, hogy volt erről szó, hogy sok időt töltünk együtt, de utoljára több, mint egy éve jött elő. azóta ugyanúgy szinte minden időnket együtt töltjük, és sosem jutott a mai napig eszébe ismét ez. nem értem :(

2013. jún. 4. 20:40
 3/3 wendy666 válasza:
Akkor biztosan csak menstruált a pasid :D Mindenkinek vannak rossz időszakai:)
2013. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!