Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megcsinálnátok a párotokkal, ha szeretitek? Fiúk is írjanak!

Figyelt kérdés
2 napig szinte nem is keresett nem is foglalkozott velem.. a megbeszélt találkozott lemondta.. mondtam, hogy akkor hagyjuk egymást békén.. mert úgy érzem nem vagyok neki fontos.. mindig én kérdeztem meg mikor találkozunk .. őt nem is érdekelte..kijött belőlem minden és még üzenetbe elmondtam mindennek előtte sose tettem még ilyet.. nem egyszer volt velem durva.. de akkor se szóltam egy rossz szót se.. másra rá se néztem mellette, mert annyira szerettem..de mikor beszélgettünk mikor találkoztunk eleinte normális volt..de utána elkezdett ordítani és lefejelt.. és ez nagyon fáj.. senkivel nem lehet ezt megcsinálni...
2013. jún. 4. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
lefejelt? hagyd ott a p*csába
2013. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen mit kell gondolkodni? Én kidobnám a francba, de előtte még arcon b*sznám egy téglával...
2013. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúj, de undorító. Nem is gondolkodnék. Többet nem is látna. Ha meg igen, az azért lenne, mert zaklatna, hogy menjek vissza hozzá, szóval meg is verném cserébe a kis homlokpuklimért. 21L
2013. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezert csinalnak meg mindent a nokkel, mert ugyis visszamennek. Ha ezt teszed, hulye vagy.
2013. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!