Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakít, ha még szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakít, ha még szeret? Hazudott?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakított velem, pedig állítása szerint még szeret. A szakításnak azt az okot tulajdonította, hogy szerinte kettőnk közt ez nem lenne hosszú távú és csak az időnket vesztegetjük egymásra, mert egyszerűen nem passzolunk. Lehetséges, h szeressen és mégis szakítson? Ok ez a szakításra?


Lehetséges, h hazudott és nem szeret és nem ez az oka. Sőt, nagyon elkéozelhetőnek tartom, pedig könnyek közt szakított és nagyon hitelesen, de színésznőnek készül.


Mit gondoljak? Tényleg miatt szakított, mert nem lesz hosszútávú?


2013. jún. 4. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50-50% ha sírt akkor szeret még de lehet, hogy már csak barátként. És ha szeret, mit számit? Szakitott veled. Nincs esélyed visszaszerezni.
2013. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Tényleg miatt szakított, mert nem lesz hosszútávú?"

ez alatt mit értesz?

2013. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De szeretem és ha ő is szeret... Úgy érzem, hogy olyan kapcsolatunk volt, amelynek nem lehet vége, csak, mert "úgyse lesz hosszútávú". Igenis, vissza akarom szerezni.


Egyébként köszönöm a választ, ment a zöld kéz

2013. jún. 4. 20:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretek valakit, még nem jelenti azt, hogy működőképes vele a kapcsolat. Szakítottam már én is így. Ami nem megy, az nem szabad erőltetni, ehhez a szerelem édeskevés!
2013. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
exAmp, szerinte sok mindenen vitázunk. De szerintem ezt élvezte ő is, mert jó vitáink voltak. És emiatt úgy gondolja, hogy nem tartana még 2 hónapot sem tovább. De én nem hinném
2013. jún. 4. 20:44
 6/19 A kérdező kommentje:

4., köszönöm szépen.


De szeretem és ő is szeret. :( hagyni kéne?

2013. jún. 4. 20:45
 7/19 A kérdező kommentje:

Privátot ne írjatok!


Nem hinném, hogy megcsalt, ő nem olyan, ő maga az Erkölcs.

2013. jún. 4. 20:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát, akkor már meg is van. A sok veszekedés miatt
2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát ha veszekedtek, akkor teljesen érthető. Én is szakítottam volna, akármennyire is szeretem az illetőt.
2013. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtünk soha. Csak vitáztunk. Ez pedig csak annyiból állt, hogy próbáltuk egymást meggyőzni a saját világszemléleünkről és ezen eltémázgattunk. két hete még azt mondta, hogy imád velem vitázni
2013. jún. 4. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!