Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi az amit még elvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amit még elviselnétek a barátotoktól a legjobb lány barátja felé?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi az amin nem akadnátok ki? Ha nagyon jó barátok ketten, elviselnétek a puszit? puszit arcra, nyakra? ölelést, ölelkezést? Mi az a pont amin már kiakadtok? Eddigi tapasztalatok? Mitől számít nektek megcsalásnak - félrelépésnek?
2013. ápr. 11. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás -> csók, szex. A többi belefér. Mondjuk a nyakrapuszi azért gyanús lenne.
2013. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Puszit elviselném, bár nykra inkább ne adjanak, mert russzul esne.. Ölkelkezést(ami sok ideig tart) azt is hanyagolhatják, de ha zavarna, akkor beszélnék a barátommal :))Egyébként mindenfajta hülyéskedésüket elviselném, ha úgy van, és popsin billentik egymást, az sem baj:D
2013. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2013. ápr. 11. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok féltékeny típus, úgyhogy nem valószínű.

Én ölelgetem meg puszilgatom a legjobb fiú haveromat, ha zavarja a barátnőjét, majd közli. Van szája.

Nekem a megcsalás az a csók, szex, de az is megbocsátható szerintem bizonyos helyzetekben. Tudom magamról, hogy nem vagyok szent, és hülyítettem már pasikat, sőt, csaltam is meg, éppen ezért hülyének érezném magam, ha én ostoroznék mást egy félrelépés miatt. A helyzettől függ. Egyéjszakás csak szex megcsalás még oké, többszöri, vagy érzelmekkel összekapcsolt nem oké. De ez csak az én értelmezésemben van így, sokaknak biztosan más a véleménye.

2013. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D'a ***** válasza:
semmitse..
2013. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Puszi belefér (bár nyakra puszi nem, azt inkább kerüljük el, ha lehet és oda ne adjon egyik se puszit a másiknak, mert az nem esne jól), az ölelés is belefér. Ölelkezés már szintén nem esne jól, de azt is el tudnám nézni, ha tényleg annyira jó barátok és nekik fontos.


Megcsalásnak nálam is a csók és a szex számít. Egyéjszakás szex is. A szex az szex, mindegy, hogy hány alkalomra szól.

2013. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A nyakrapuszi többnyire nem baráti kötődésre sokkal inkább szexuális vonzalomra utal! szerintem az necces!! De puszi, ölelés belefér. Még az ölelkezés is, ha közben nem hanyagolod el a barátnődet! Meg kell lennie annak hogy a barátnőddel több az érintkezés, és akkor sok minden belefér!!
2013. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha érzelmileg, vagy testileg kötődsz a legjobb barátnődhöz, akkor a lényeg csak annyi, hogy közöld a barátnőddel! ne hülyítsd csak azért mert nem akarod megbántani!!! az őszinteség többet ér!!!
2013. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!